Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinkman

Rozwiązany: Diablo II - Drzewo Infussa_Mroczna Knieja

Polecane posty

Witam,

Otrzymałem dwa zadania związane z Mroczną Knieją. Jedno z tym drzewem, a drugie co prawda za tym miastem(?), ale jak ja mam je rozwiązać skoro nie wiem gdzie to jest? Przeszedłem całą mapę, wszystkie podziemie i nic. Nigdzie nie ma tam przejścia.

Wie ktoś może co trzeba zrobić żeby się tam dostać?

Z góry dziękuję za pomoc,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mrocznej Kniei dostaniesz się poprzez podziemne przejście znajdujące się w lokacji Kamienne Pola. Może być ono wyryte w skale, a może być gdzieś w centrum mapy(podążaj za ścieżką). Polecam jednak wziąć najpierw waypoint(rodzaj teleportu do lokacji), który znajdziesz gdzieś w Kamiennych Polach. Gdy znajdziesz się w podziemnym przejściu będziesz mógł dotrzeć tam do Mrocznej Kniei lub do podziemnego przejścia II poziomu. W Mrocznej Kniei znajdziesz drzewo Infussa.

Drugi quest (czyli 4 w kolejności) to polowanie na Hrabinę, a ją znajdziesz w wieży na Czarnych Moczarach(lokacji, do której dostaniesz się poprzez Mroczną Knieję).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki. Rzeczywiście pominąłem ją.

Mam jednak jeszcze jedno pytanko.

Otóż kiedy mnie zabiją, to coś się stanie? Słyszałem że zabiera mi trochę kasy. To prawda? Bo dość ciężko idzie mi w tej starej wieży, dlatego często muszę zapisywać grę i wracać na to samo miejsce. Więc coś się stanie jak mnie zabiją czy nie (bo szkoda mi trochę tych buteleczek leczniczych).

Z góry dzięki za pomoc,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stracisz jakiś procent kasy(o dokładnie informacje spytaj google). Na poziomach koszmar i piekło poleci Ci też doświadczenie. Gdy giniesz część pieniędzy wypada na ziemie razem z Twoim ciałem. Jeżeli chcesz odzyskać część z tej kwoty to w tej samej grze podnieś ciało. Jeśli masz gdzieś kasę to zapisz i wyjdź po czym wejdź raz jeszcze. Ciało będzie znajdowało się w mieście jednak już nie zdołasz odzyskać kasy(ani doświadczenia na wyższych poziomach trudności).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buteleczki z dodatkowych rzędów pasa wypadają na ziemię jeśli nie masz miejsca w ekwipunku.w przeciwnym razie są przenoszone do ekwipunku.Na ziemię spada całe złoto które masz przy sobie,dodatkowo tracisz część złota ze skrytki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż kiedy mnie zabiją, to coś się stanie? Słyszałem że zabiera mi trochę kasy. To prawda? Bo dość ciężko idzie mi w tej starej wieży, dlatego często muszę zapisywać grę i wracać na to samo miejsce. Więc coś się stanie jak mnie zabiją czy nie (bo szkoda mi trochę tych buteleczek leczniczych).

Dobra rada: każdą lokację staraj się przechodzić w 100% ( wszystkie jaskinie, całe plansze, zakamarki ). Zaowocuje to dużą liczbą XP, a także ciekawymi rzeczami, które znajdziesz świecących się skrzynkach na końcu każdej jaskini.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie robię i w tej wieży w podziemiach dość dużo jest tych potworów, przez co ciężko mi tam zabić wszystkie. Zanim tam wszedłem miałem zajęte przez te buteleczki uzdrawiające w ekwipunku jakieś 95%, teraz mam mniej niż połowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...