Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tocznet

Rush for Berlin - multiplayer nie działa

Polecane posty

Witam wszystkich miłośników gier strategicznych.

W CD ACTION 03/2009 ukazał się pełniak Rush for Berlin, gierki do której się bardzo rozochociłem po przeczytaniu paru recenzji w internecie. Poleciałem więc kupić do kiosku gazetę i namówiłem paru znajomych by też sobie pokupowali bo liczyłem na dobrą zabawę przez kilka wieczorów na wspólnych sieciowych pojedynkach. Ale niestety kicha wielka ! udaje się nam połączyć grą , ale nie potrafimy odpalić gry ! po prostu opcja startu jest cały czas "zaszarzona" i nie pomaga żadne zmienianie różnorakich opcji, map itp by ją włączyć .... od razu mówię, że mamy tą samą wersję gry z CD-Action. No i moje pytanie czy komuś się udało zagrać w tą grę z kimś innym ? Bo coś mi się zdaje, że jest to jakiś błąd. No chyba, że w CD-Action wypuścili grę z tym samym numerem seryjnym dla wszystkich i .... przez to się nie da grać w trybie Multiplayer z innym graczem bo program sprawdza gdzieś zaszyte klucze licencyjne ....

Proszę o jakieś wskazówki, komentarze na ten temat .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to seriale sciagalo sie ze strony ( do singla byl w CZASOPIŚMIE). Radze wam najpierw zaktualizowac gre (wszystkim). Odnosnie grania za pomoca neta z kumplami - jesli masz neostrade(a konkretnie liveboxa tp) to moga wystapic dziwne problemy ze stawianiem serwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...