Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Split/Second

Polecane posty

Podziel się swoją opinią o grze.

Pierwszy trailer

Muszę przyznać, że zwiastun nastraja całkiem pozytywnie. Dawno już nie mieliśmy czegoś nowego w ramach ścigałek pokroju FlatOuta czy Burnouta. Tak, wiem. Ultimate Box wyszło całkiem niedawno, ale poprzednia wersja już od dłuższego czasu była dostępna na konsole. Zatem jak na razie Burnout niepodzielnie rządzi, co być może zmieni Split/Second. Przekonujący jest też fakt, że studio Black Rock ma na koncie serię MotoGP, serię ATV oraz całkiem niezłe Pure!

Ze wstępnych informacji wynika, że poczekamy sobie jeszcze trochę, ale sądzę, że jak najbardziej warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow :sweat:

Mam podobne wrażenia jak Hawk. Gra zapowiada się naprawdę miodnie i może śmiało konkurować z wspomnianymi pozycjami w kwestii rozwałki, bo akcje jakie odchodziły w trailerze wyglądają świetnie a inne, jakie widziałem w concept artach albo wyczytałem nastrajają bardzo pozytywnie ;] Jeśli jeszcze do tego dopieszczą grafikę to podczas wyścigu i oglądania efektów specjalnych gały powinno wypalać ;D Na razie czekam jeszcze na kolejne trailery / gameplay'e. Obecnie, IMO warto czekać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać tej gry. Wygląda na to, że raczej nie doświadczymy otwartego świata (a może jednak?), ale grywalność na pewno będzie stała na wysokim poziomie. Blur mógłby się wydawać konkurencją, lecz już po pierwszym filmiku widać, że nie ta liga. Może Split Second zostanie docenione i twórcy przygotują sequel?

Interfejs został ciekawie umieszczony na zderzaku samochodu, przez co nic nie zapycha ekranu i widać w pełni nasze poczynania :)

Będzie super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/video/exclusiv...it-second/61098

A w nim dobrze znany nam teren doków oraz pokazanie jak działa system Powerplay :-] Jego efekty są niesamowicie wybuchowe a ich ilość i pomysłowość jest naprawdę godna podziwu. Co chwila ta opcja się przydaje jeśli trzeba rozwalić przeciwnika z czołówki... Pytanie tylko jak często używać tego będą przeciw nam AI (bo inni gracze nigdy sobie nie odpuszczą w wyścigach multi) chociaż może zależy to od ich poziomu trudności. Overall, akcje są świetne :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh... Już nie mogę się doczekać :D Kocham ścigałki, a ta nakręca mnie już od jakiegoś czasu. Świetnie zrobili w tej grze HUD, trza pogratulować za pomysł. Nawet nie przeszkadza, to że są nielicencjonowane samochody, bo są naprawdę ładne tylko szkoda, że nie ma systemu zniszczeń :/

Ale i tak czekam zniecierpliwiony :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tę grę. Nie oczekuję jakiegoś wielkiego hitu jak Test Drive Unlimited, jedynce, co wymagam to dobra oprawa i optymalizacja, bardzo przyjemny model jazdy. Ogólnie - to, co się wymaga od dobrej wyścigówki.

A ja wyścigówki bardzo lubię, ta zapowiada się super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko wy czekacie... Mnie najbardziej ciekawi to, jak bardzo eksplozje wpłyną na rozgrywkę i co dopiero będzie działo się w multi... Wygląda to wszystko pięknie, bajerancko i wybuchowo, ale i tak mnie, jako wiecznemu dziecku, zależy na pięknych karambolach :) Mam tylko nadzieję, że będzie można choćby w ułamku robić przeciwnikom "kuku" własną maszyną, nie tylko za pomocą C4 na pilota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie po trailerach itp gra zapoiada się świetnie

fabuła jest a to najważniejsze ;]

tylko czekać jak w cda dostanie 10/10 :tongue: nie zapeszać :happy:

mimo iż w gry tego typu wolę grać w trybie single to może się skuszę na multi :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra już wyszła, a ani słychu, ani widu na forum. Ja prawdopodobnie już dzisiaj w nią pogram (kumpel się napalił i kupił, a ja się ustawiłem w kolejce do pożyczenia jako pierwszy :D) - i powiem jedno - na tak kolorową, przesadzoną, wybuchową i ekscytującą ścigałkę warto było czekać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam co do niej mieszane odczucia. Z jednej strony zapowiada się całkiem interesująco: bezkompromisowe wyścigi 'po trupach' w hollywoodzkiej oprawie - taka wariacja Burnouta. Z drugiej, oskryptowanie tras może się szybko znudzić i nie będzie już tej radochy z początkowego obcowania z produkcją. Z chęcią zagram, ale zaczekam na solidne opinie. Bezpośredni konkurent 'Split/Second', 'Blur', zapowiada się dużo lepiej, a tryb multi w tej produkcji powinien rządzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra prezentuje się na prawdę świetnie. Niezła grafika, dobrze prezentujący się gemeplay oraz szalona destrukcja zasługuja na sukces. Jedyne co mnie zraziło do tej gry to model zniszczeń wozów. Mylałem, że będzie lepszy niż w Burnout, a tu taka chała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blur przedstawia mi się tak - kolory, kolory, kolory i tylko to... Poza tym jak już chcę multi (a rzadko się to zdarza), to porządne, a nie drugiego Twittera. Zaś Split/Second nadjeżdża z impetem i nie zwalnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno cokolwiek powiedzieć :/ Póki co grałem w demo i nie zachęciło mnie jakoś do siebie. Niby wszystkiego dużo, sporo się dzieje ale szybko pojawia się znużenie. Graficznie jest kolorowo i poprawnie imo bez rewelacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, pograłem i cały czas się zachwycam.

Docelowo w ustawieniach nie zauważyłem AA, załącza się on wraz z bardzo wysokimi detalami, z tego, co zauważyłem, ale na bardzo wysokich detalach gra się lekko przycina.

Więc mam ustawione - 1280x1024, Wysokie, V-Sync OFF. I chodzi w miarę dobrze.

Co mi się podoba - gra wygląda ładnie - stwierdzam tak po zapoznaniu. Jest Split-Screen - miodzio!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, niewiele mogę powiedzieć bo grałem tylko w demo a na razie nie zapowiada się żeby ktokolwiek znajomy miał zamiar kupić Split/Second. A jeśli o demo chodzi to wybitnie im się nie udało i zamiast przyciągać odpycha od kompa na 10 metrów. Tak beznadziejnego dema dawno nie widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyłem roz na 1024x768 , żeby lepiej chodziło (efekt - płynność jest na bardzo dobrym poziomie). Przeszedłem 1 Rozdział i na razie jestem bardzo zadowolony - gra wciąga jak diabli i daje dużo satysfakcji, a już szczególnie, gdy jesteś piaty i w idealnym momencie aktywujesz pułapkę 2 poziomu , tym samym wskakując na czoło stawki :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka naprawdę świetna, dla mnie to taki podrasowany Burnout: Paradise z elementami Micro Machines v4 :biggrin: Wszystko jest w tej grze takie jak powinno być. Dla fanów ścigałek z elementami rozwałki pozycja obowiązkowa. Świetna samochody, przepiękna grafika, po prostu cud, miód i orzeszki. Jestem jedynie ciekaw jaką ocenkę dostanie w CDA :rolleyes: A także nie mogę się doczekać co pokaże konkurencja (Blur). Powiem coś o samej rozgrywce: najpierw trudno zakończyć wyścig w górnej części, tabeli, ale z czasem wszystkiego idzie się nauczyć i jak już wygrasz swój pierwszy wyścig, to już idzie z górki :tongue: Bardzo łatwo jest także stracić pierwsze miejsce :unsure: także jeden mały błąd wystarczy, żeby pożegnać się z wygraną.. Ale jak to się mówi: trening czyni mistrza :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko, u kumpla, ale bez większych rewelacji. Na początku było nawet fajnie, dużo się działo i nawet było emocjonująco, ale po 30 minutach już mi się znudziło i chyba na tym poprzestanę. Gry nie kupię, wolę zainstalować Burnout Paradise...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko, u kumpla, ale bez większych rewelacji. Na początku było nawet fajnie, dużo się działo i nawet było emocjonująco, ale po 30 minutach już mi się znudziło i chyba na tym poprzestanę. Gry nie kupię, wolę zainstalować Burnout Paradise...

Ja grałem w demo, w ogóle mnie nie wciągnęło, jedna trasa i brak zmiany ustawień mnie zraziła.

Jednak pożyczyłem sobie grę od kumpla, trochę pograłem i mi się bardzo spodobała :icon_mrgreen:

Dziwi mnie tylko brak nitro w tej grze, no i chciałbym jeszcze zobaczyć jakiś ruch uliczny :icon_twisted:

Sama gra ładnie wygląda, model jazdy jest prosty i o to chodzi, w końcu to arcadówka :icon_wink:

Teraz tylko czekać na Blur :icon_smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka se powiem.

Wyszystko ładnie i pięknie za pierwszym razem, gry już sie wykorzysta wszystkie hmmm... odpalacze (?) gra robi się nudnawa.

Na moim kompie mam ustawione 1440x900 tak se chodzilo chociaż moja karta jest w zalecanych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest idealna na godzinkę, dwie, po czym wrócenia do czego innego. Ale jej cała siła i impet nadchodzą z multi - bo NIGDY nie wiesz, co ktoś zrobi :D. A wtedy satysfakcja ze wskoczenia z piątego miejsca na pierwsze jest 1000krotnie większa od tej w Singlu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...