Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Wanted: Weapons of Fate

Polecane posty

Wersja demo mi wystarczy... kolejny klon Gears Of War. Zakrzywianie kul to taki sobie bajerek, podobnie jak bumerang w Dark Sector. Rzeź klonów na pistolety, z chowaniem się za przedmiotami, samoleczeniem etc. Taka sobie egranizacja. Już Watchmen - End is Nigh dał mi więcej radości. Wolę stareńkie Kill Switch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oceniam tą grę bardzo dobrze, z czystym sumieniem daje mocne 8/10. Grafika dobra, muzyka też, do tego ciekawe akcje i zręcznościowe przerywniki. Zakrzywienie kul i przybliżenie to dobry pomysł i bardzo dobrze wyszedł. Zagram sobie w to z kilka razy, bo nie nuży mnie ta gra :) A po demie nie można oceniać jej, bo przedstawiony jest mały ułamek możliwości tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgodze się z RamzesXIII gra IMO ma tylko dobra grafikę nic przełomowego czego nie widzielibyśmy przedtem wolę odpalić sobie Gears of War niz poraz kolejny grać w to samo tylko z innymi teksturami.O ile dark sector zapozyczył tylko chowanie się za osłonami to Wanted: Weapons of Fate według mnie nie dodaje nic specialnego.Z czystym sumieniem można grę sobie odpuścić.No chyba że nie grałeś w Gears of Wsr ani w dark sector to można zobaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja popieram zdanie butryka

grę przeszedłem i mi osobiście się podobała i jeśli porównywać to do GoW to moim zdaniem to jest jakieś ciekawsze

w GoW własnie grałem (przeszedłem) i nudziło mnie to dosyć i nie rozumiem czemu aż tak zachwycają się tą grą (własciwie nie jest zła ale jednak nudziła mi się)

a Wanted taki jakiś ciekawy ;)

może też jest chowanie się za ścianami ale czy to znaczy ze w GoW to było to już każda gra z ukrywaniem się będzie uznawana za kopiowanie pomysłów i nie wprowadzanie niczego nowego ? ja bym sie bardziej przyzwyczaił ze ten element który był "exclusive" w GoW będzie powszechny w każdej grze i właściwie GoW zostanie w tyle (moim zdaniem i tak już został)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to znaczy ze w GoW to było to już każda gra z ukrywaniem się będzie uznawana za kopiowanie pomysłów i nie wprowadzanie niczego nowego ?

Dokładnie, poza tym moi drodzy jak już wypominamy sobie gdzie było prędzej, to kill.switch było chyba pierwszą grą gdzie osłona i ostrzał w grze był najważniejszy, więc jak mam być msciwy to powiem, że GoW jest podróbą kill.switch ;] Jak widzicie takie rozumowanie nic nie daje. Każda gra przedstawia coś oosbnego i nie można porównywać tego do wszystkich innych. Bo ocenia się grę, samą w sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ją mogę polecić ale jako odskocznia od reszty "poważnych" tytułów bo gra się nawet fajnie ale do miana SUPER gierki startować nie może. Chociaż po obejrzeniu filmu i odpaleniu gry nie można oprzeć się wrażeniu : ALE WYPAS :D (ale tylko przez pierwsze 30 min > potem emocje stygną :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, grając w demo doceniłem tylko ładną grafikę. Dla samego zakrzywiania kul nie opłaca się odpalać, bo są lepsze tytuły patrząc na cenę 99.90zł, mówię stanowcze NIE! Za to polecam tym, którzy nie oglądali film. Kawał dobrego, emocjonującego kina. No i fabuła zaskakuje. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również grałem tylko w demo i od razu zauważyłem zbyt krótkie poziomy - to gra na jeden wieczór. Grafika ładna, bez rewelacji, muzyka po prostu jest, bo wątpię, żeby kogoś porwała, lecz tu skupiamy się głównie na grywalności. Sztuczki strzeleckie dają ogrom frajdy. Kupię grę, bo demo mi się podobało, lecz jak wyjdzie za jakieś 4 \ 3 dychy, bo 90 PLN to zdecydowanie zbyt dużo jak na grę dostarczającą 7 godzin zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również grałem tylko w demo

Nie moge uwierzyć że tak krótka gra ma w ogóle demo o.O

Nawet na najtrudniejszym poziomie trudności gre można przejść w kilka godzin... jest to narazie najsłabsza gra w jaką w ogóle grałem... co z tego że graficznie prezentuje sie ładnie jak jest za krótka i ma taką sztuczną fabułe ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...