Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pawello12

Rozwiązany: Głośniki 2.1 do 200zł

Polecane posty

Poszukuję dobrych głośników 2.1 do 200 zł. Miło by było, gdyby jednak cena było parę złotych niższa. :turned:

Ważne, żeby miały dobrą jakość dźwięku i nie zajmowały dużo miejsca. Pilot też jest mile widziany, ale nie konieczny.

Zastanawiałem się nag Logitech X-230. Co o nich sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z miejscem jest u mnie ciężko, dlatego dawno zrezygnowałem z pomysłu na zakup głośników 5.1.

Pewnie będzie tak, że wybiorę właśnie te głośniki, bo słyszałem je u kolegi i faktycznie całkiem fajnie grają.

Ma ktoś może jeszcze jakieś inne propozycje? Może coś z pilotem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem, że na 100 % kupie te głośniki. Mam teraz do wyboru kilka sklepów internetowych:

3kropki.pl - 209.03 zł + 19.90

reaktor.pl ? 207.00 zł + 21

agito.pl - 209.00 zł + 17

gvc.pl - 187 zł

megamarket.pl ? 180 zł + 29zł

Raczej rzadko kupuję przez internet i boję się, jak to będzie z serwisem w przyszłości (obym nie musiał korzystać). Co z tego, że towar jest tani, jeżeli nie będzie można skorzystać z gwarancji. Czy ktoś z was korzystał z tych sklepów, a zwłaszcza z ich serwisu? Podzielcie się opiniami o nich. Ja kupowałem tylko w 3kropki i ten sklep jest już sprawdzony, ale te niższe ceny kuszą. poradźcie coś.

PS: Te plusy przy cenach to koszt przesyłki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się już na X-230 i raczej nie zmienię już decyzji. Teraz szukam tylko dobrego sklepu z niską ceną.

Chociaż z drugiej strony... napiszcie, które głośniki to lepsza decyzja: X-230 czy T3200?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Na opinie o głośnikach poczekaj od kogoś innego ale ja bym brał creativy(mam zaufanie do tej firmy) a ze sklepów proponuje agito i 3kropki-nie zawsze tam gdzie najtaniej jest najlepiej ale nie mówie też ,że najdroższe jest najlepsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad tymi dwoma sklepami - 3kropki już sprawdzony, a agito ma prawie w 100 % dobre opinie.

A co do głośników - te Logitechy już słyszałem, z kolei Creative jest trochę tańsze. I co tu zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym co przekracza mój budżet to ja dobrze wiem.

A głośniki właśnie dzisiaj kurier dostarczył. Tak jak już mówiłem, zdecydowałem się na Logitech X-230. Grają świetnie - dużo lepsze, niż te, których do tej pory używałem.

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...