Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daniel0313

Wibracje z subwoofera a PC

Polecane posty

Moje pytanie brzmi czy wibracje z subwoofera mogą spowodować jakieś uszkodzenie Peceta?

Głośniki mam firmy Creative (2.1) a moc głośnika niskotonowego 17 W. Stoi on jakieś 50-60 cm od jednostki i choć zamontowałem w stoliku ściankę działową to na obudowie czuć wibracje przy podgłośnieniu muzyki.

A drugie pytanie brzmi czy bliskie sąsiadowanie głośników satelitarnych może wpływać na gorszą pracę monitora LCD (LG Flatron W1934S)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem sobie pod subwoofera grubą papierową podkładkę, wytłumiło mi to drgania w miarę ale jednostka cała i tak drży...myślałem że może to zaszkodzić sprzętowi...

Jeszcze takie pytanie, jak zrobić żeby w miejscu gdzie pisze No Avatar pokazało się zdjęcie które chcemy???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mnie żaden z redaktorów nie zabije ale ta podkładka to jedna ze starszych części TipsoManiaka :whistling:

Na wszelki wypadek jeszcze coś podłożę. Wibracje bezpośrednio na kompa przenoszone nie są tylko po prostu trzęsie dość porządnie ściankami obudowy.

Czyli nie trzeba się za bardzo tym przejmować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są czy nie są? Bo jak trzęsie obudową to są. I to nie dobrze. Zwłaszcza dla dysku. pcrysis wspominał już o tym. I tu nie chodzi o to aby jeszcze coś podkładać. Podkładka ma tłumić te drgania a nie zajmować pół biurka. Dobra jest też zwykła podkładka pod mysz. Taka z pianki z materiałowym poszyciem. Za 3 zł w sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...