Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaczy

GeForce 8800 Gts Kolorowe pasy i kropki

Polecane posty

Podczas normalnego korzystania z kompa (podczas gry) nagle na ekranie pojawily sie kolorowe pasy i kropki, itd. komputer sie zawiesił więc nie pozostało mi nic innego jak go zresetować ale niestety nic to nie dało bo i tak dany problem był nawet podczas uruchamiania komputera:( Możliwe ze pamięci na karcie są uszkodzone ale nie jestem pewny dlatego chce się was spytać.Proszę o radę co się mogła stać i co mam zrobić

Mój sprzęt to :

Intel® Core2 Duo CPU E6850 @ 3.00GHz

Pamięć: GEIL 2*1024 ddr2 800 MHz

Karta graficzna Geforce 8800 GTS 320 MB wersja sterowników: 6.14.11.8208

Płyta główna Gigabyte n650sli-ds4

Dysk Seagate Barracuda 250 GB Sata

Zasilacz Chieftec 500 W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura karty to 70 stopni nawet jeśli siedzę tylko na gg i słucham muzy.Mam już tak od 2-3 dni tylko że teraz objawy są częstsze. A z żadną grą nie przeszarżowałem bo grałem sobie w pesa 2008 i to samo:/ Na dodatek dodam że teraz w ogóle mi sie komp nie chce włączyć tzn. włacza sie normalnie ale pojawiaja sie te kolorwoe paski i kropki i wogóle sie komp przycina i nic nie mogę zrobić i nawet go nie włącze nie stety:( ale na całe szczęscie mam 2 kompa i tu chodzi wszystko na tym samym monitorze więc monitor odpada..Dałbym wam screena ale mam go na tym kompie zepsutym:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaczy

Temperatura grafy jest jeszcze w normie, ale i tak nie zmienia to tego, że wszystkie objawy sugerują to, że karta najprawdopodobniej padła (jak masz jeszcze na nią gwarancję to najwyżej na serwis poleci). Dla pewności mógłbyś spróbować przełożyć ją do jakiegoś innego kompa i zobaczyć czy tak samo będzie się zachowywać.

A nie przeszarżowałeś z jakąś grą? Bo ja nadpaliłem kiedyś chipset 8500GT od grania w GTA IV na średnich detalach

Dla każdej grafiki nie powinno mieć znaczenia jak mocno i jak długo jest obciążana przez jakieś gry, a jedyne problemy jakie mogą się pojawić to za wysokie temperatury wtedy, gdy nie jest dostatecznie chłodzona (najczęściej z winy użytkownika, np. zakurzone radiatory lub brak obiegu powietrza w budzie) lub gdy dany egzemplarz jest już od nowości zwalony (ale wtedy to tylko gwarancja).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta uszkodzona i tyle, oddaj ja do serwisu jak masz na gwarancji,

a w innym kompie moze przez jakis czas normalnie chodzic, moj kumpel mial taki problem z 7300gt i ja mu u siebie sprawdzalem, to raz dzialala normalnie a raz byly paski,

po kupnie nowej karty nie mial wiecej tych problemow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...