Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

opoziter

obrót przy kliknięciu PPM w grach

Polecane posty

nie wiem czy dobrze trafiłem, ale mam następujący problem otóż przy kliknięciu PPM kamera obraca się o 180 stopni.

Nie mam pojęcia z czego może to wynikać. W niektóre gry praktycznie nie da się grać. Dodam jeszcze że pozbyłem się CCC.

Problem opisuję również tutaj http://www.portal24h.pl/forum/obrot-w-grac...ppm-t16792.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, przepraszam. Mam karte radeon X1950pro. Wywaliłem już ATI catalyst control center, gdyż on wydawał się największym podejrzanym. Nie pomogło. Zrobiłem podwójnego skana antywirusowego. Ciągle nic. Sprawdziłem inną myszkę na komputerze, nie pomogło. Ściągnąłem najnowszego directa, sterowniki do myszki. Obrót ciągle jest.

Nie jestem z informatyki najlepszy, ale zastanawiam się czy ptrzy usuwaniu jakiś gierek starszych coś się skasowało.

Problem występuje w każdej grze której może występować np. Fallout3, Kingsbounty, Dark messiah.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz mysz ? Jeśli to jakiś A4Tech to pamiętam że któryś model miał możliwość zbindowania obrotu pod klawisz. Może przypadkowo dałeś go pod PPM ?

Próbowałem Easy toucha i Logitecha.

Muszę sprostować, funkcja celowania np. działa tylko robi się przy niej obrót.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...