Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

b3rt

Rozwiązany: Diablo II LoD - słowo runiczne

Polecane posty

Mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy. Obecnie mam paladyna na 85 lvl, i jako broń dzierżę kryształowy miecz ze słowem runicznym "duch". Grając dzisiaj znalazłem fajną buławę - dodaje mi parę punktów do kilku umiejętności, i dodatkowo ma 5 slotów na kryształy/runy. I w tym miejscu moje pytanie: jakie słowo runiczne polecalibyście do tej bułki wbić? Tak żeby było lepsze od ducha, którego siłą rzeczy będę musiał zdjąć. Dobrze by było gdyby w słowie nie było żadnych wysokopoziomowych runów (ist itd.) bo najzwyczajniej takich nie mam. Liczę na waszą radę.

I jeszcze jedno. Jest może coś takiego jak cennik przedmiotów na B.net? To znaczy ile runów za co. Widziałem coś takiego za czasów starego patcha, ale po ostatnim resecie wszystko się pozmieniało. Więc jakby ktoś miał link do nowego cennika (o ile jest) to niech napisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik - istniał ale jest bezwartościowy. Boty spowodowały OGROMNĄ inflację. Kiedys za ISTa można było dostac naprawde duzo, a teraz wywoluje on jedynie salwe smiechu.

Słowo runiczne- nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale działają one tylko i wyłacznie w calkowicie niemagicznych, nieunikatowych i nie z zestawu przedmiotach. Czytaj - to musi być najzwyklejsza buława z kilkoma miejscami na klejnot. Premie do umiejętności sa oczywiscie mozliwe.

Jej nazwa musi być czarna. Jeśli jest żółta, złota, zielona czy niebieska, nie możesz w niej robić słowa runicznego. Po złączeniu run nic się nie stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w porządku. Masz tutaj spis słów runicznych:

http://www.diablo.mocny.com/slowa.html

Sam zdecyduj, co odpowiada Ci najbardziej.

Tylko nie jestem pewny, czy będzie Cię stać na potrzebne do tego runy - ja z m(s) wiekszosci z nich na oczy nie widzieliśmy. Nawet nie mamy niczego dośc wartościowego żeby się na nie wymienić. HR (wysokie runy) są naprawdę bardzo cenne. Duch to dosyc dobre optimum w skali cena/jakość, bo mozna jego elementy skompletowac samemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik - istniał ale jest bezwartościowy. Boty spowodowały OGROMNĄ inflację. Kiedys za ISTa można było dostac naprawde duzo, a teraz wywoluje on jedynie salwe smiechu.

Dokładnie. Dla przykładu Czako można kiedyś było kupić za Lem/Pula. Po roku gry gdzieś, znowu zacząłem grać w Diablo. I wyskakuje do gościa z tekstem, że kupie od niego Czako za Pula. Odpowiedź mniej więcej taka: "omg noob" i wyszedł z gry. A wcześniej za Ista mogłeś sobie kupić naprawdę dobry eq. Nie musiałeś się go wstydzić na BN. A teraz jeden przedmiot za Ista... Boty to zło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy. Obecnie mam paladyna na 85 lvl, i jako broń dzierżę kryształowy miecz ze słowem runicznym "duch". Grając dzisiaj znalazłem fajną buławę - dodaje mi parę punktów do kilku umiejętności, i dodatkowo ma 5 slotów na kryształy/runy. I w tym miejscu moje pytanie: jakie słowo runiczne polecalibyście do tej bułki wbić? Tak żeby było lepsze od ducha, którego siłą rzeczy będę musiał zdjąć. Dobrze by było gdyby w słowie nie było żadnych wysokopoziomowych runów (ist itd.) bo najzwyczajniej takich nie mam. Liczę na waszą radę.

I jeszcze jedno. Jest może coś takiego jak cennik przedmiotów na B.net? To znaczy ile runów za co. Widziałem coś takiego za czasów starego patcha, ale po ostatnim resecie wszystko się pozmieniało. Więc jakby ktoś miał link do nowego cennika (o ile jest) to niech napisze.

bardziej popularne jest fg (forum gold), co do broni zalezy jaki pal hammer/foh/smit/zeal/jakis inny? moze lepiej powiem tak jesli "czarujesz" xd to znajdz korbacz z 4 dziurami i wbij ko+vex+pul+thul albo poprostu szukaj itemku o nazwie 'hoto' moze ktos jakiegos lowika Ci odsprzeda za bezcen ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...