Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rydzu91

Xbox Live!

Polecane posty

Mam wielki problem (przynajmniej w moim mniemaniu).

Sprawie dopiero teraz się przyjrzałem i nie mogę dojść jak to załatwić. Mianowicie: podłączyłem Xboxa do neta już ładny czas temu. Ostatnio zauważyłem, że mam o wiele mniej opcji (również w main dashboad - brakuje zakładki "Events") niż mój brat na tej samej konsoli. Jestem zalogowany (chyba) na ten sam region co on, a mimo tego nie mam zakładek o serialach i nowościach filmowych. To nie są wszystkie a to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Błagam Was o szybką pomoc.

Pozdrawiam, rydzu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniałem. Jedyną opcję jaką mogę zmienić to to czy chce ekran powitalny. Mój brat (ta sama konsola) też ma wyłączony ten ekran powitalny a pomimo tego wszystko jest OK u niego.

Co do regionu. Może być tylko jeden wybrany na konsole, więc to nie to. Przeczesałem wszystkie opcje i nic. Chyba, że problem leży gdzie indziej. Pojęcia nie mam o co chodzi.

Jakieś pomysły? Jest w Polsce coś w rodzaju "błękitnej linni neostrady" dla użytkowników Xbox'a 360? Jeśli tak i macie taki numer to go napiszcie, skorzystam. Jestem otwarty na wszelką pomoc.

Tak w ogóle dzięki za pomoc.

P.S. Dives: wiesz może gdzie mogę znaleźć takie opcje wyłączaniu elementów dashboard'u?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie nie za bardzo, kiedy zainstalowałem nowego dashborda to pojawił mi się komunikat że część elementów można wyłączyć, nie pamiętam dokładnie jak to było. Może uda mi się coś znaleźć.

EDIT: w zakładce "Witamy" na końcu jest okienko "ukryj kanał" kiedy to włączam pojawia mi się komunikat:

"Czy chcesz usunąć ten kanał z interfejsu głównego konsoli Xbox?

Możesz przywrócić go później, korzystając z opcji Kanał powitalny na karcie Ustawień systemu, Ustawień konsoli."

Może inne kanały też da się w ten sposób wyłączać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie podziałało. Co prawda włączyłem jeszcze raz zakładkę powitalną i był tam "poradniczek", ale niczego nie zmienił i w niczym nie pomógł. Wszedłem w "ustawienia prywatności" i zmieniłem wszystkie opcje na włączone, ale to nie przywróciło mi zakładki "Evenst" czy innych zakładek w dalszych opcjach (seriale etc.).

Macie jeszcze jakieś pomysły czego to może być wina?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może masz ustawione hasło??

Jak masz ustawione hasło do Live'a , to Ci się nie wyświetla zakładek od marketplace'a i newsów.

Wciskasz X buttona i jest tam opcja połącz z xbox live.

Wyklikujesz kombinację jaką ustawiłeś w haśle , łączy się i powinno wszystko działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie źle. Dzięki za pomoc, ale chyba powstała pewna nieścisłość. Mam połączenie do Live, ale nie mam zakładki "Events" oraz dalej (pomniejszych zakładek tj. seriale, muzyka). Spróbuję, ale chyba nie pomoże bo nigdy nie muszę wpisywać hasła, żebym miał dostęp do Xbox Live itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...