Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Wreszcie jest!

Kierujcie tu wszystkie pytania do Huta, najchętniej mało prywatnych, a dużo konsolowych.

Pozdrawiam!

[uPDATE]

Z przykrością muszę podjąć decyzję - sankcjonującą niejako stan faktyczny - okresowego zawieszenia aktywności w tym wątku. Nadmiar obowiązków - magazyn, strona cdaction.pl oraz nowe wyzwania związane z ojcostwem - sprawiają, że po prostu nie mam czasu zaglądać tu i odpowiadać na pytania. Wybaczcie, mam zamiar za kilka miesięcy wszystko poukładać tak, by mieć trochę "luzu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nigdzie nie można znaleść fajnych gier na NDS-a(mieszkam w rzeszowie jest pare sklepów z tymi grami ale pokroju pokemon, my sims). Szukałem dużo nawet prubowałem zamówic... i nic. Jak kupiłem na Alegro to gosc mi przysłał na GBA :(:rozpacz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak długo musieliśmy na Ciebie czekać? :smile:

Ech, życie, życie. A dokładniej dziesiątki innych spraw, które nie zostawiały mi nawet odrobiny wolnego czasu. A jak wiadomo aktywne forumowanie wymaga przede wszystkim właśnie wolnych sekund, minut i godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym Cię powitać na forum i życzyć miłego użytkowania i miłych rozmów z użytkownikami.

No... Wazelinka poszła...

Czy nakręciłeś jakieś teledyski do swoich utworów? Znalazłem video: 'Oto ja' i nic poza tym... słabo szukałem? :P

Jak oceniasz PGA '08 pod względem organizacji oraz swoich występach na scenie?

Na razie tyle.

Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard: jak trafiłeś do CD-Action?

TopLista ulubionych gier?

TopLista zmienia się oczywiście wraz z kolejnymi nowym tytułami. Największe klasyki to gry typu Deus Ex, System Shock 2, Sid Meier's Pirates, ale mógłbym je wymieniać godzinami. Aktualnie gram w Resident Evil 5 - też jest fajny.

A jak trafiłem do CD-A... Hmm... Siedziałem obok redakcji? :whistling:

Jaka gra najbardziej Cię zachwyciła pod względem muzycznym?

Jaka miała najbardziej przejmującą historię?

I dlaczego właśnie hip-hop? :wink:

Hip-hop bo to fajna muzyka, ale nie jedyna, jakiej słucham.

Historię? Podobała mi się opowieść w BioShocku, Mass Effect, System Shocku 2.

Apod względem muzycznym... Hmm... Czy odpowiedź Guitar Hero się liczy?

Na wstępie chciałbym Cię powitać na forum i życzyć miłego użytkowania i miłych rozmów z użytkownikami.

No... Wazelinka poszła...

Czy nakręciłeś jakieś teledyski do swoich utworów? Znalazłem video: 'Oto ja' i nic poza tym... słabo szukałem? :P

Jak oceniasz PGA '08 pod względem organizacji oraz swoich występach na scenie?

Na razie tyle.

Pozdrawiam ;)

Słabo szukałeś. Na YouTube znaleźć można co najmniej kilka innych. Polecam!

A PGA'08 (mam nadzieję, że nie mówisz o mistrzostwach golfa) wspominam bardzo dobrze. Wiem, że były kłopoty z wejściem, szczególnie pierwszego dnia, mieliśmy też trochę zamieszania ze zgraniem tego co się działo na scenie i tego co się działo w głośnikach, ale z naszej strony impreza zorganizowana była naprawdę nieźle. A tegoroczna będzie chyba jeszcze bardziej wypasiona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka:

1) NDS,PSP czy iPhone, i - co najważniejsze - za co ?

2) Którego polskiego rapera cenisz sobie najbardziej?

3) Ulubiona książka/ książki? Dużo czytasz?

Bonus: Z której ze swoich płyt jesteś najbardziej dumny/zadowolony ? IMO najlepsza jest "Zmysłów 5", szczególnie wart odsłuchania jest kawałek "Pasażer", ale cała płyta trzyma poziom.

Bonusik: Dlaczego tak mało tracków na "Oddycham smogiem"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym Cię powitać na forum i życzyć miłego użytkowania i miłych rozmów z użytkownikami.

No... Wazelinka poszła...

Czy nakręciłeś jakieś teledyski do swoich utworów? Znalazłem video: 'Oto ja' i nic poza tym... słabo szukałem? :P

Jak oceniasz PGA '08 pod względem organizacji oraz swoich występach na scenie?

Na razie tyle.

Pozdrawiam ;)

Słabo szukałeś. Na YouTube znaleźć można co najmniej kilka innych. Polecam!

A PGA'08 (mam nadzieję, że nie mówisz o mistrzostwach golfa) wspominam bardzo dobrze. Wiem, że były kłopoty z wejściem, szczególnie pierwszego dnia, mieliśmy też trochę zamieszania ze zgraniem tego co się działo na scenie i tego co się działo w głośnikach, ale z naszej strony impreza zorganizowana była naprawdę nieźle. A tegoroczna będzie chyba jeszcze bardziej wypasiona.

oczywiście Poznań Game Arena '08 ;p /dzięki za fotę ;) trudno Cię było dopaść, bo pojawiałeś się i znikałeś w jednym momencie ;P w końcu spotkałem Cię gdzieś między stanowiskami, hehe...

w tym roku jeszcze bardziej wypasiona? :D no to wspaniale, nie mogę się doczekać ^^

Płyta 'Zmysłów 5' jest świetna, czy pracujesz nad jakimś nowym materiałem? [ja się nie za bardzo interesuję hh, więc może to pytanie być śmieszne ;p]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hut ,masz może w .pdf-ie swoją recenzję Psychonuats? Swego czasu chwaliłeś ją i dodatkowo zachęciłeś(przynajmniej mnie) do lektury tym, że napisałeś ją w stylu ngj( który uwielbiam i czytać, i w nim tworzyć) a sam tego numeru nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania konsolowe, robi się ;D Sorry, że tak mało się orientuję, ale jaką konsolę posiadasz? Current czy next-gen? X360, PS3? A jeśli to drugie to czy posiadasz i zagrywasz się w KillZone 2? Jaką masz opinię nt. tej gry [jeśli ją posiadasz albo grałeś u kogoś]? IMO jest świetna i przepełniona dynamizmem bardziej czasami niż CoD 4 ;)

No i naturalnie, witam na forum :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka:

1) NDS,PSP czy iPhone, i - co najważniejsze - za co ?

2) Którego polskiego rapera cenisz sobie najbardziej?

3) Ulubiona książka/ książki? Dużo czytasz?

Bonus: Z której ze swoich płyt jesteś najbardziej dumny/zadowolony ? IMO najlepsza jest "Zmysłów 5", szczególnie wart odsłuchania jest kawałek "Pasażer", ale cała płyta trzyma poziom.

Bonusik: Dlaczego tak mało tracków na "Oddycham smogiem"?

1) Dla mnie NDS. Za co? Ostatnio za GTA: Chinatown Wars, ale to naprawdę świetna konsolka. Nie ma może możliwości graficznych PSP i nie jest tak sexy, jak iPhone, ale gierki na nią to najczystsza grywalność. I jest ich całe mnóstwo!

2) Zawsze zwracałem uwagę na teksty w hip-hopie zachodnim, ale w polskim najbardziej lubię jednak tych, którzy mają taki bezczelny raperski styl -Tedego, Donguralesko, Mesa. Tego się po prostu fajnie słucha.

3) Czytam dużo, chociaż ostatnio nie mam na to czasu :( Ostatni zachwycam się wywiadami z Philipem K. Dickiem ("A jeśli nasz świat jest ich rajem?" - polecam!), moi ulubieni pisarze to Pielewin, Bukowski, Etgar Keret i przede wszystkim Haruki Murakami.

Bonus: Z wszystkich ;-)

Bonusik: Mamy takie czasy, że ludzie mają krótki "attention span". Poza tym jest tyle płyt do wyboru, że nie chciałbym moją przydługą pozbawiać możliwości słuchania innych. Dlatego to płyta krótka i konkretna.

Żal Ci Clicka?

Oczywiście :-( Czasem tak jest, że coś się pokocha, ale nie ma się nad tym pełnej władzy i zdarzają się takie niespodzianki, jak ta z Clickiem. Ale nowe czasy to nowe wyzwania - i nowe możliwości!

Hut ,masz może w .pdf-ie swoją recenzję Psychonuats? Swego czasu chwaliłeś ją i dodatkowo zachęciłeś(przynajmniej mnie) do lektury tym, że napisałeś ją w stylu ngj( który uwielbiam i czytać, i w nim tworzyć) a sam tego numeru nie mam.

Nie mam. Ale postaram się ją wydobyć z naszych archiwów, powinna gdzieś jeszcze być...

Pytania konsolowe, robi się ;D Sorry, że tak mało się orientuję, ale jaką konsolę posiadasz? Current czy next-gen? X360, PS3? A jeśli to drugie to czy posiadasz i zagrywasz się w KillZone 2? Jaką masz opinię nt. tej gry [jeśli ją posiadasz albo grałeś u kogoś]? IMO jest świetna i przepełniona dynamizmem bardziej czasami niż CoD 4 ;)

No i naturalnie, witam na forum :biggrin:

1) X360, PS3, PSP, DS, PS2. Wii mi ukradli :-(

2) Killzone 2 - świetny graficznie średni shooter. Dużo zamieszania jest wokół tego tytułu, bo rzeczywiście wygląda szokjąco dobrze, ale jeśli chodzi o mechanikę i grywalność to nie jest ósmy cud świata. No ale takie jest moje zdanie, wiadomo, że Killzone to marka, z którą trzeba się lczyć. Na PS3 to się zagrywam w Noby Noby Boy... Najlepiej wydane 14 złotych w moim życiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) X360, PS3, PSP, DS, PS2. Wii mi ukradli :-(
Z posiadanych konsol można by ułożyć takie dwa pojedynki: Ps3 vs X360 oraz PSP vs DS :) Dla ciebie, te konsole są sobie równe i cenisz je sobie tak samo albo posiadają taką ilość zalet i wad, że siebie równoważą czy masz jakąś najbardziej ulubioną konsolę? O zestaw kina domowego z HD chyba pytać nie muszę, bo IMO to mus jeśli ma się next-geny. Co do PS2 - znasz może Shadow of Colossus? Jakie wrażenia?

Takie pytanie z przymrużeniem oka [nie trzeba odpowiadać serio ;)]. Ile gier przewinęło się przez twoje konsole? :) [nie pytam się tylko o zakupione i posiadane tytuły]. Aha, na koniec - "acziwmenty" i trophies traktujesz jako miłe dodatki czy sprawiają, że wyciskasz z danego tytułu trochę więcej niż zwykle? ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego (moze przez ignorancje?), ale kiedy slysze, ze na DS jest TYLE tytulow to zawsze na twarz wedruje mi ironiczny usmieszek. Bo te tytulu to przeciez "Mario", "Super Mario", "Mario 2", "Super Mario 2", "Mario World", "Mario Cart", "Mario VS Wario", "Wario", "Super Wario", "Wario 2", "Super Wario 2", "Wario World", "Wario Cart", "Wario VS Yoshi" (...) "Yoshi VS Doney Kong"... I Pokemony we wszystkich kolorach teczy. I jedne "ChinaWars" wiosny nie czynią!

Czy nie wydaje Ci sie, że to co mogłoby przemawiać za DS-em w pojedynku z PSP jest tym samym, co sprawia, ze zamiast PS3 czy X360 kupujemy Wii? To, co rozni dwie pierwsze to lista tytulow i exclusive'ow, a Wii to zupelnie inny standard grania i rozgrywki. Moim zdaniem Wii to idealna "konsola imprezowa", gdzie każdy, niezależnie od wieku, może się świetnie bawić i chyba tacy ludzie Wii kupią. I Ci sami sięgną chyba po... nie, nie "po DS-a", ale "po Inność DS-a".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jakich zespołów hip hopowych Pan słucha? Co Pan sądzi o O.S.T.R i czy zetknął się pan z twórczością Adama Ostrowskiego(raczej na pewno ale cóż...) Co pan sądzi o jego najnowszej płycie O.C.B. ?

O.S.T.R. to fantastyczny raper, jeden z najlepszych w Polsce. Co prawda mam do niego żal, że nie nagra raz krótkiej, konkretnej płyty, która ma jasny początek, środek i koniec, że wszystkie są takim mixtape'owym zbiorem najlepszych kawałków, jakie udało się nagrać od ostatniej, ale talentu Adamowi nie można odmówić. Jest mistrzem!

1) X360, PS3, PSP, DS, PS2. Wii mi ukradli :-(
Z posiadanych konsol można by ułożyć takie dwa pojedynki: Ps3 vs X360 oraz PSP vs DS :) Dla ciebie, te konsole są sobie równe i cenisz je sobie tak samo albo posiadają taką ilość zalet i wad, że siebie równoważą czy masz jakąś najbardziej ulubioną konsolę? O zestaw kina domowego z HD chyba pytać nie muszę, bo IMO to mus jeśli ma się next-geny. Co do PS2 - znasz może Shadow of Colossus? Jakie wrażenia?

Takie pytanie z przymrużeniem oka [nie trzeba odpowiadać serio ;)]. Ile gier przewinęło się przez twoje konsole? :) [nie pytam się tylko o zakupione i posiadane tytuły]. Aha, na koniec - "acziwmenty" i trophies traktujesz jako miłe dodatki czy sprawiają, że wyciskasz z danego tytułu trochę więcej niż zwykle? ;P

Po kolei:

1) Shadow of the Colossus - mistrz, bez dyskusji. Jedna z najlepszych gier w ogóle. Ciekawe są jej "echa" w nowym Prince of Persia - widać, że twórcy mocno się wzorowali i na SotC i ICO.

2) Wszystkie konsole są dobre, więc nie stawiam żadnej wyżej. Gram najczęściej na DS (bo jest więcej gier, niż na PSP) i X360 (bo mam więcej gier w tej wersji, niż na PS3, są one tańsze, poza tym wolę kolekcjonować acziki, a nie trofea).

3) Gier przewinęło się mnóstwo. Nie każdą miałem okazję ograć do końca, ale kręcą mnie konsole, więc staram się chociaż zobaczyć każdą ważniejszą produkcję

4) Staram się wyciskać, głównie dla aczików, ale kurde tyle mam spraw na głowie, że czasem, zamiast wyciskać 10 GS-ów z jakiejś gry za zrobienie potrójnego salta z pętelką wolę już odpalić coś nowego.

Nie wiem dlaczego (moze przez ignorancje?), ale kiedy slysze, ze na DS jest TYLE tytulow to zawsze na twarz wedruje mi ironiczny usmieszek. Bo te tytulu to przeciez "Mario", "Super Mario", "Mario 2", "Super Mario 2", "Mario World", "Mario Cart", "Mario VS Wario", "Wario", "Super Wario", "Wario 2", "Super Wario 2", "Wario World", "Wario Cart", "Wario VS Yoshi" (...) "Yoshi VS Doney Kong"... I Pokemony we wszystkich kolorach teczy. I jedne "ChinaWars" wiosny nie czynią!

Czy nie wydaje Ci sie, że to co mogłoby przemawiać za DS-em w pojedynku z PSP jest tym samym, co sprawia, ze zamiast PS3 czy X360 kupujemy Wii? To, co rozni dwie pierwsze to lista tytulow i exclusive'ow, a Wii to zupelnie inny standard grania i rozgrywki. Moim zdaniem Wii to idealna "konsola imprezowa", gdzie każdy, niezależnie od wieku, może się świetnie bawić i chyba tacy ludzie Wii kupią. I Ci sami sięgną chyba po... nie, nie "po DS-a", ale "po Inność DS-a".

Nikt nie kupi konsoli za kilkaset złotych dla jej inności. Musi coś oferować. DS imprezowy nie jest, bo to sprzęt dla pojedynczego gracza, ale większość gier na niego to po prostu "100% grywalności", w takim oldskulowym znaczeniu - tzn. grywalności wymagającej zręczności, spostrzegawczości, dającej małe dawki częstej satsyfakcji. To, że Nintendo produkuje na swoją konsolę świetne gry (wszystkie te Mario/Wario) nie zmienia faktu, że poza nimi są setki świetnych produkcji. Są jRPGi, są ścigałki, są zręcznościówki, są świetne gry logiczne i dziesiątki takich "dzwinych" produkcji, przy których kilka Loco Roco, Patapon i Echochrome wygląda naprawdę skromnie.

Czekasz na Sims 3? Wiążesz z tą grą jakieś nadzieje?

Czekam, jasne. Nadzieje mam spore, ale na razie ich nie ujawniam :-) Mam nadzieje, że EA solidnie mnie zaskoczy i to pozytywnie. To dla nich bardzo ważny tytuł, w obecnej sytuacji ma świecie nie mogą go "spieprzyć", bo może to poważnie ich pozycją zachwiać. Dlatego spodziewam się naprawdę dopracowanej, świetnej produkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ode mnie pytania:

- Masz problem z pisaniem tekstów swoich piosenek? Chodzi mi tu oczywiście o przymus omijania pewnej upierdliwej literki;)

- Co sądzisz o Wii? Zastanawiam się czy sobie nie kupić i miło by było poznać Twoją opinię o tej konsoli.

No i gratuluje kawałka Oto Ja - dla mnie świetne:)

Ah i jeszcze jedno, skoro już przy HH jesteśmy: co sądzisz o PFK i K44?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie. Bardzo się cieszę z Pana obecności.

Jako jeden z nielicznych recenzujących mniej poważne gry, dla młodszych. Pytania wędrują tutaj.

Jak wspomina Pan Viva Pińata? Pamięta Pan tę grę? Dopiero teraz wyszła w Empiku za 50zł. Opłaca się?

I jeszcze Marvel Ultimate Alliance. To chyba jedna z najlepszych gier na podstawie komiksów? Oprócz takich pereł jak X-men Legends 2. Jak miałby Pan wyróżnić trzy gry ze Spider-Manem na PC, to jakie by to były?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dołożę coś od siebie ;)

Czy jesteś związany z jakąś wytwórnią? Czy może z jakąś masz zamiar podpisać kontrakt?

Pytanie związane troche z drugim pytaniem, czy w planach masz kolejne produkcje?

I co powiesz o Clicku, o jego upadku i ogólne twoje zdanie o nim?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...