Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

norberdo

360Stopni - e-zin poświęcony całkowicie konsoli Xbox360!

Polecane posty

Witajcie!

Zapraszam Was do ściągania największego w Polsce magazynu internetowego poświęconego całkowicie konsoli Xbox360! 360Stopni - to ponad 50 stron tekstu o nowych grach oraz starszych tytułach, które wciąż warte są uwagi! Nie jesteśmy profesjonalistami, jednak tworzymy 360Stopni z pasji do grania - dla innych graczy. 'Rynek' internetowy jest dziś ubogi w takie magazyny, więc staramy się wypełnić luki. W pierwszym numerze znajdziecie, m.in.:

Świeże recenzje:

- Resident Evil 5

- GTAIV: The Lost and Damned

- Halo Wars

- Race Pro

- Ninja Blade

- Tom Clancy's Hawx

- Street Fighter IV

- F.E.A.R.2: Project Origin

Retro-recenzje:

- Gears of War 2

- Silent Hill: Homecoming

- Far Cry 2

A do tego masa zapowiedzi, mini-poradnik do Resident Evil 5 i 4-stronicowa, genialna retrospekcja przypominająca historię serii Resident Evil! Zapraszam do ściągania i życzę miłego czytania!

360Stopni - NR1 (Mediafire)

360Stopni - NR1 (RapidShare)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr5g.jpg


Dziennik Komandora Sheparda
Kolejny dzień najazdu na Internet, w galaktyce Polska.

Dni niczym dym przelatują mi przez palce. Wciąż bezskutecznie próbujemy zająć Polski internet. Wszystko wskazuje na to, że przy pomocy tajemniczych najemników z planety 360Stopnion może się to wreszcie udać. Są oni w posiadaniu potężnej broni, którą potocznie nazywają ?Zinem?. Nie wiem, co to jest, ale stosują to już piąty raz i ponoć przynosi coraz większe efekty. Tym razem wybrali mnie jako dowódcę tego, jak to nazywają, numeru, więc na moich barkach spoczywa wielka odpowiedzialność.

Dostałem informacje o moim oddziale ? trafili tam najtwardsi z całej galaktyki. Słyszałem o dwóch zamaskowanych komandosach ? Salemie i Riosie. Będzie też facet, którego zwą ?Wojną?, bibliotekarka ubierająca się w swoje własne włosy, irlandzki rajdowiec, czterech ludzi specjalizujących się w walkach z ?Zombie? i najlepsi atleci z Ziemii. Trudno mi opisać natłok dostarczonych mi informacji, więc po prostu przekażę Wam, co znajdzie się w ?Zinie?.


Odstąpmy więc od Komandora Sheparda i zejdźmy na twardy grunt.


Temat numeru
Mass Effect 2

Świeże recenzje:
Army of Two: The 40th Day
Bayonetta
Darksiders
Vancouver 2010
Serious Sam HD: The First Encounter

Retro-recenzje:
The Saboteur
DJ Hero
Left4Dead 2

Zapowiedzi:
Just Cause 2
Split/Second


Dla przypomnienia znajdzie się także parę dobrze znanych tytułów jak Fable 2, czy Trials HD oraz podsumujemy to, co podobało nam się w zeszłym roku, a czego możemy się spodziewać po nowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za to, co robicie. Z pism branżowych kupuję CD-Action, a teraz w końcu mogę poczytać sobie magazyn stricte o grach na Xboxa 360 ;-) Jeszcze raz dzięki i... Przy okazji, znalazłem na waszej stronie błąd. Otóż w zakładce "Numery" okładki poszczególnych numerów "uciekają" na prawo :-P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okladka.jpg

Z przyjemnością publikujemy kolejny - już szósty - numer 360Stopni! Co ciekawego tym razem? W numerze 6. znajdziecie między innymi:

TEMAT NUMERU
BioShock 2

ŚWIEŻE RECENZJE
Aliens vs Predator
Dante's Inferno
MX vs ATV Reflex
Dark Void

RETRO-RECENZJE
Magic: The Gathering - Duel of Planeswalker
CSI: Deadly Intent
Fight Night Round 4
Guitar Hero: Van Halen

ZAPOWIEDZI
Prison Break
Fable III
Metro 2033

INNE
Oczami Tronica
O wojnach konsol słów kilka
HydePark (WeWantLive)

Ponadto zaglądajcie na stronę internetową Oficjalna strona zinu|360Stopni oraz na nasze forum!

Numer do ściągnięcia tutaj!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swirex, Zuza, Bajarz - dzięki za miłe słowa :). To naprawdę budujące że ktoś docenia twoją robotę. Zachęcam do zaglądnięcia no oficjalną stronę i forum zinu, skrobnięcie paru zdań - będzie nam jeszcze milej ;).

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...