Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pirat171

Problem z instalacją visty 64bit na plycie glownej Gigabite EP43-DS3L

Polecane posty

Nie moge na tej plycie zainstalowac Visty 64bit i nie wiem jaki jest tego powod! Czy na niej mozna wogole zainstalowac aplikacje 64bitowe? Moja specyfikacja kompa brzmi nastepujaco: plyta glowna jest w temacie, procek Intel core 2 Quad Q6600 2.4 ghz, 4 gb ramu 800 mhz patriot, grafa geforce 9800 gt amp edition 512 mb. Prosze o pomoc osoby ktore maja taka plyte i ktore wgrywaly na nia Viste 64bit lub potrafia mi w jakis sposob pomoc bo moze trzeba jakies ustawienia w biosie zmienic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiej płyty, ale raczej nie powinno być problemu z instalacją na niej 64-bitowej Visty, bo te 64 bity nie zależą od płyty głównej, tylko od procesora. Napisz co dokładniej się dzieje, to być może coś się wymota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź lepiej, czy płyta instalacyjna nie jest ryśnięta, albo coś w ten deseń. Dobrym pomysłem może być zrobienie jej obrazu u kogoś i nagranie płyty z tego obrazu, być może wtedy pójdzie. Tak czy siak mi to nie wygląda na problem z płytą główną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że działa u kogoś innego nie oznacza jeszcze, że będzie działać u Ciebie. Różne napędy różnie odczytują płyty, tzn. czasem dany napęd nie radzi sobie z danym egzemplarzem płyty, podczas gdy inne nie mają z nim problemów. Jeśli to nie jest to, to możesz profilaktycznie odpalić LiveCD jakiegoś GNU/Linux-a i popatrzeć jak on reaguje, bo dosyć prawdopodobnym jest, że masz coś nie tak ze sprzętem, być może coś jest nie tak z napędem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...