Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnemiQ95

Rozwiązany: Grand Theft Auto: San Andreas, robię wszystkie dostępne misje i nie wiem co dalej

Polecane posty

Ja mam problem. Gdy zrobię wszystkie misję dla Sweeta, Big Smoke'a, Rydera i OG Loca, nie wiem co robić dalej. Na necie czytałem że powinienem dostać zadania od tego policjanta, ale na mapie ja nic nie ma. Pomóżcie ludzie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terenu nigdy na tym etapie gry nie zdobywałem, chyba że było to wymagane misją (zajęcie Glen Parku), a teraz powinieneś dostać po prostu telefon od Tenpennego i wtedy pojawią się nowe zadania. A wykonałeś misje zlecane przez Cesara ? O ile pamiętam jego są przed misjami policjanta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem już dawno w gta:sa, ale pamiętam, że trzeba zdobyć ok. 70-75% terenów, by odblokowały się kolejne misje.

Nie, nie, nie, tak jest dopiero pod koniec gry.

Jeśli nic Ci nie pomoże, to może użyj zestawu save'ów, które z łatwością powinieneś znaleźć via google.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ze 3 dni temu grałem w GTA San Andreas i byłem w tym momencie o którym mówisz, u mnie telefon od Tenpennego zadzwonił przed ostatnią misja dla OG Loca (przed tą imprezką na Grove Street). Żadnego respektu, żadnej wojny gangów czy zdobywania terenu, wykonywałem tylko misje jak leci.

Możliwe że to wina tego moda o którym mówisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem. Gdy zrobię wszystkie misję dla Sweeta, Big Smoke'a, Rydera i OG Loca, nie wiem co robić dalej. Na necie czytałem że powinienem dostać zadania od tego policjanta, ale na mapie ja nic nie ma. Pomóżcie ludzie xD

Jak nie ma misji jak jest.. Musisz zdobyć teren na wojnie gangów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa załatwiona, wina moda. Zainstalowałem grę bez moda i teraz działa dobrze.

Ten mod likwiduje rozmowy telefoniczne między misjami, dlatego nie miałem misji od Tempennego ani od Cesara. I nie miałbym misji przez całą grę właściwie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...