Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

visited

Overclocked, jak mija w grze czas

Polecane posty

Jestem w 1 akcie gry. Byłem w szpitalu - odwiedziłem pacjentów. Przy jednym z nich mogę użyć wahadełka i nic po za tym - z żadnym nie da się pogadać. Nie odwiedziłem tylko Bar Nighthawk - nie mogę tam wejść - lektor mówi żebym przyszedł później wieczorem. Obecnie jak robię save to pisze mi Niedziela popołudnie - co zrobić by przyśpieszyć czas w grze. Bohater nie może iść spać bo jest za wcześnie. Wykonałem wszystkie telefony - pozatym już nikt nie odbiera odemnie telefonu. Mam numer do banku ale nie odbierają - nie mogę wypłacić kasy z bankomatu. Czasami zostawiam grę włączoną na pasku przez ALT + ESC i w tym czasie buszuję po internecie - a gra jest cały czas załączona żeby biegł czas - i tak czekam i czekam na ten wieczór w grze i nie mogę się doczekać. Czy ktoś wie jak się mam doczekać na ten wieczór a niedajboże noc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zecik

Wielkie dzięki za save'a zaraz wypróbuję.

@visited

Z tego co pamiętam to musisz pogadać z doktorem o postępach (jest w dyżurce), a potem zadzwonić do detektywa o postępach (najlepiej na zewnątrz), gdy wrócisz do szpitala podpowiem Ci tylko, że świetlica będzie otwarta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas mija razem z tym co robisz, np jak minie parę retrospekcji to z poranka zrobi się popołudnie. Już nie pamiętam co trzeba robić ale powinieneś użyć solucji jak nie wiesz co dalej. Czasami trzeba pogadać z Tamarą i Youngiem(nie wiem czy dobrze napisałem) tzn. z pielęgniarką i lekarzem. Ale jak utkniesz to najlepiej solucja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas mija wraz z postępami w grze. W twoim przypadku spróbuj poczytać akta pacjentów (dostaniesz je od doktora, pojawią się w twoim spisie rzeczy - inventory), pójdź w lewo do świetlicy, pogadaj z pielęgniarką, weź ze stołu papier i ołówek. Jeśli masz numer do detektywa (powinien się pojawić automatycznie w twoim palmtopie), to wyjdź ze szpitala i zadzwoń do niego. Pogadaj z pacjentem (chyba pokój nr 1 - na którym możesz użyć wahadełka), będziesz mógł napisać słowo na kartce papieru, o którym pisze w jego aktach ("wymazać"), dzięki temu koleś zacznie opowiadać to, co pamięta - będziesz mógł nim pokierować w trakcie tych wspomnień (łomem odegnij kratkę wentylacyjną, strzel z dalszej odległości do beczek z pistoletu, popchnij je i przeskocz przez ogrodzenie). Po tej "sesji terapeutycznej" czas przejdzie do wieczora.

PS Taki mądry jestem bo wczoraj grałem w ten fragment ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...