Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mic_m3

Rozwiązany: Przycisk wysuwania tacki napędu się psuje - czy można zamykać popchnięciem tacki?

Polecane posty

Ostatnio przycisk od napędu mi nawala. Otwieram więc go tak, że naciskam PPM w Moim Komputerze i wybieram opcje "Wysuń". Zamykam natomiast popchnięciem. I stąd pytanie - czy napęd może się jeszcze bardziej rozwalić przez to popychanie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wcześniej czy później uszkodzisz mu kółka zębate i cały mechanizm odpowiedzialny za domykanie. Zamykaj tak samo, jak otwierasz - zepsuje się znacznie później (ze starości zamiast ze zużycia).

To chyba jakbyś ta tacke całą wsuwał siła... Jezeli leciutko pchniesz to ona juz sama się zamyka, i szczerze... Nie widziałem by ktoś kiedykolwiek wsuwał tacke przyciskiem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak zamykam od poczatku istnienia mojego kompa juz przeszlo 4 lata i naped lata jak szalone lecz tacak rusza sie we wszystkie strony jak otworze ;p ale przeciez naped nie chodzi na otwartej kieszeni ;p

a co do zamykania i otwierania do myszek sa programy bindujace przyciski jesli tylko masz dodatkowe i tam mozna ustawic zamykanie i otwieranie ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wszystkie napędy padły mi tylko z powodu wysłużenia się laseru/pękniętej płyty w środku. A całe życie zamykam popychając ją paluchem... Znam mnóstwo ludzi grających/używających kompa i chyba nie widziałem nikogo, kto użył by tego przycisku z wyjątkiem mojego ojca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...