Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Raiven

Mysz i Klawiatura

Polecane posty

Witam, potrzebuje nowej myszki i klawiatury.. Myszka do 140 zł i klawiatura do 100 zł :)

Osobiście myślałem nad myszkami Razera: Salmosa i DeathAdder (która lepsza??)

i klawiatura Logitech Media Keyboard Elite za 69 zł. Co wy na to? Dobry wybór czy może w tej półce cenowej można dorwać coś lepszego ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Deathaddera i Salmosy nie można powiedzieć która jest lepsza, ponieważ w środku mają to samo, różnice to tylko:

- Deathadder ma dwa boczne przyciski, których nie ma Salmosa

- kształt, Deathadder jest wyprofilowany dla praworęcznych graczy a Salmosa lewo- i prawo-ręcznych

- waga, Salmosa jest lżejsza

- podświetlenie w Deathadderze

tutaj wszystko zależy co tobie bardziej odpowiada czy wybajerowana myszka czy zwykła ale z tym samym sensorem, wykonane są z tych samych materiałów (przyjemny plastik :turned: ). Sam mam Salmosę i jestem zadowolony.

Co do klawiatury też mam Logitecha Media Keyboard ale w wersij zwykłej (mniej dodatkowych przycisków) , nie Elite i polecam. :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam myszkę DeathAddera od ... 2 miesięcy i muszę Ci powiedzieć, że jest świetna ! Jedyną dla mnie wadą jest to, że jak Ci się np spoci ręka to niestety widać to na niej, ale łatwo jest to i inne zabrudzenia usunąć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam myszkę DeathAddera od ... 2 miesięcy i muszę Ci powiedzieć, że jest świetna ! Jedyną dla mnie wadą jest to, że jak Ci się np spoci ręka to niestety widać to na niej, ale łatwo jest to i inne zabrudzenia usunąć :)

To samo jest z Salmosą, ale chyba wygoda i to że ręka się nie ślizga jest ważniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moją klawiaturą.

Bezprzewodowy Logitech po prostu wariuje. Mały plastik, do którego wykrywany jest sygnał widzi klawiature, lecz mimo to, klawiatura nie działa. Z tyłu kompa jest wszystko dobrze podłączone, a i baterie w klawiaturze sprawdzałem. O co może chodzić ?

PS. Proszę o szybką pomoc, bo na tej starej klawiaturce długo nie pociągnę :P xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz do 140 zł można kupić naprawdę fajne myszki :biggrin:

Oto lista moim zdaniem najlepszych:

1. Razer DeathAdder

2. Razer Diamondback

3. Legendarny już Logitech MX518

4. Nowe modele ICona (Z300 i Z5000

Wybór jest dość spory bo podałem tylko te które testowałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Salmosę.

Polecam, mimo że nie ma tylu przycisków co DA (ofc. niewygodnie rozmieszczonych).

Oraz DA może nie przypasować kształtem, bo jest wyprofilowany dla osób praworęcznych.

Podświetlenie to niepotrzebny bajer.

Kwestia sterowników w obu przypadkach bardzo dobra.

Salmosa lżejsza i łatwiej się ,steruje' myszą.

PS: Nawet najnowszego Razera kupisz po cenie ok 140 zł

Razer Viper jbc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od pól roku posiadam myszkę logitech mx518 i jestem z niej bardzo zadowolony. Żadnych zacięć czy innych problemów działa ona bez zarzutów lecz jest to dosyć duża myszka i jeżeli takich nie lubisz to kupuj inną np. steelseries ikari optic (bardzo dobra , nie psujaca się myszka do gier)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam myszkę DeathAddera od ... 2 miesięcy i muszę Ci powiedzieć, że jest świetna ! Jedyną dla mnie wadą jest to, że jak Ci się np spoci ręka to niestety widać to na niej, ale łatwo jest to i inne zabrudzenia usunąć :)

Jedna uwaga: nawet nie myśl, by jakieś zabrudzenia "szorować"! Ja tak z jedyny Razerem zrobiłem i nieco przesadziłem... A pod tym fajnym satynowym wykończeniem jest zwykły plastik, przez co ślady wyglądają bardzo nieładnie.

Teraz do 140 zł można kupić naprawdę fajne myszki :biggrin:

Oto lista moim zdaniem najlepszych:

1. Razer DeathAdder

2. Razer Diamondback

3. Legendarny już Logitech MX518

4. Nowe modele ICona (Z300 i Z5000

Wybór jest dość spory bo podałem tylko te które testowałem

Dodałbym także całkiem niezłe Geniusy dla graczy i A4Tech, też dla graczy. Nie mają nimbu elitarności, ale są niezłe.

Polecam klawiatury Labteca a myszki Logitecha, myślę że to rozsądny wybór.

Zależy co kto lubi - jeśli stać go na dobry sprzęt, to brałbym coś z rzeczy wyszczególnionych wcześniej, zwłaszcza że imo niższa cena Labteca nie wiąże się jedynie z brakiem znaczka Logitech... A w podanej cenie imo Razery są lepsze niż Logitechy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem Deathaddera. Mysz jest rewelacyjna doskonale leży w dłoni ma fajny wygląd, można regulować podświetlenie i programować dodatkowe klawisze. Jeśli planujecie kupno myszki to szczerze ją polecam + dobrą podkładkę, żeby nie zniszczyć ślizgaczy oczywiście. :biggrin: Co do Salmosy nigdy jej nie używałem ale na screenach wydaje mi się trochę mała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...