Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruszon1990

PSP - temat ogólny o grach

Polecane posty

Sam nie mam PSP, jednak kuzyn ma i miałem okazję zagrać w całkiem niezłe tytuły typu Tekken, GTA, Killzone Liberation itd. Wczoraj przeszedłem też całego God of War i stwierdzam, że jest to NAJLEPSZA gra na PSP!

Jeśli ktoś ma wątpliwości dotyczące zakupu 'kieszonsolki' i GoW, niech je porzuci.

Wrażenia takie jak podczas grania w GoW na PS2, grafika wydaje się nawet lepsza, bo na PS2 grałem niestety u kumpla na 38-calówce i te powiększone rozmazane piksele mnie przerażały. A tu mały ekranik, wszystko 'gładziutko i piękniutko'. ;)

Poważnie zastanawiam się nad zakupem PSP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem fanem Formuły 1 (Pozdrowionka dla Enkiego :P) grałem u kolegi w (Ptfu!) piracką wersję symulatora f1- Koooosmoooos! Aczkolwiek nigdzie nie moge tej gry znaleźć :P W żadnym sklepie. Moje poszukiwania trwają już jakieś pół roku ;(. A poza F1 to oczywiscie- Tekken, WipEout i GTA Vice City Stories

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś fanem, a na forum siedzisz zamiast kwalifikacje oglądać? ;)

Ja też już dałem sobie spokój...

Do rzeczy - symulator czegokolwiek na PSP to dla mnie rzecz wyjątkowo nieprawdopodobna. Nawet w F1 Codemasters prawdopodobnie nie popykam na handheldzie, no bo to nie to.

W światku PSP jestem nowy i jak na razie mam i cenię sobie WipEout i God of War. Ostrzę zęby na Tekkena i któregoś z Pataponów.

Aha, grałem też w PES-a 6. Fajny, ale w porównaniu do gry na pececie niewygodny. Może przez te długie paluchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś fanem, a na forum siedzisz zamiast kwalifikacje oglądać? ;)

Ja też już dałem sobie spokój...

Do rzeczy - symulator czegokolwiek na PSP to dla mnie rzecz wyjątkowo nieprawdopodobna. Nawet w F1 Codemasters prawdopodobnie nie popykam na handheldzie, no bo to nie to.

W światku PSP jestem nowy i jak na razie mam i cenię sobie WipEout i God of War. Ostrzę zęby na Tekkena i któregoś z Pataponów.

Aha, grałem też w PES-a 6. Fajny, ale w porównaniu do gry na pececie niewygodny. Może przez te długie paluchy.

;) Telewizor i komp w jednym pokoju ma swoje zalety ( a także wady - bo trzeba oglądać jak Kubicy pali się auto;() :P Grałem równiez w symulator F1 na PS3 i ten F1 06 na PSP - to po prostu jego zmniejszona wersja. ;) Żadna z koszykówek\hokejów\itp. też mi nie podpasiła- Też mam długie paluchy ;P (może cos w tym jest) Na Tekkena słusznie ostrzysz sobie zęby-dla mnie 2 dni poza światem.

Edit: A raczej bolid nie "auto"- ale ja tak lubię! A co!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, że tak mało osób wymieniło Monster Hunter Freedom 2 (chyba tylko jedna osoba) nie graliście czy wam się nie podoba? Jak to pierwsze to idzcie do sklepu bo moim zdaniem to naprawdę fantastyczna gra. Trochę trudna ale wciąga jak diabli ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje sobie kupić Ratcheta:Size matters. Grałem w demo agenta Clanka z psstore i gra fajna ale wkurzył mnie etap QTE podobny do sekwencji tańca z San Andreas, wymiękłem tam, Czy w Size Matters też są minigierki QTE? bo jak tak to nie kupuje chyba że będą łatwe jak w God of War. A w ogóle To chyba 95% gier na PSP ma QTE :/

BTW: Czy w Polsce (ale nie na Allegro) można gdzieś dostać FF: Crysis Core?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// Nie cytuj ostatniego posta - Kagex //

Od naruto trzymaj się z dala, nie dotknął bym naruto na psp nawet 3 metrowym kijem. Loadingi dłuuuugaśnie plus fakt że niektóre walki trwają 30 sec wcale nie pomaga. Cały fun z tej gry to różnorodność postaci a w wersji na psp trochę ich brakuje. Jak naruto to na PS2 albo next-genie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...