Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szajbus

RuneScape

Polecane posty

RuneScape jest grą typu MMORPG, której akcja dzieje się w świecie fantasy.W grze jest bardzo dużo umiejętności oraz questów (18 dla graczy darmowych,oraz 129 dla graczy płatnych) 20 mini gier (1 dla graczy darmowych,19 dla płatnych).Większość umiejętności jest dla graczy płatnych (można powiedzieć że 70% gry jest dla tych którzy płacą).Płatne konto(tzn.members) na miesiąc to jakieś 21zł.Gra jak na jave ma bardzo dobrą grafikę,co najmniej raz na tydzień/dwa tygodnie jest jakiś mały update (a to jakiś quest albo coś mniej ważnego).Eventy są w :Halloween,Św. Bożego narodzenia oraz na Wielkanoc,każdy tego typu event jest na tym samym schemacie:robimy jakiś bardzo prosty quest w zamian dostając jakiś strój (np. strój szkieletu czy królika).

Oficjalna strona:www.runescape.com

No więc,co sądzicie na temat tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem trochę, nawet miałem dosyć dobrą postać, ale przestałem. Po dłuższym czasie wkurza to że za darmo masz tylko 30% świata ...

Ogólnie gra jest bardzo fajna, chociaż jeśli nie jesteś members to na dłuższą metę nudzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta gra podoba. Grałem w nią dość długo (Nick: CaymanBoss1, Combat Lvl: 56), ale shackowali mi konto. Jakoś później ciężko było do niej wrócić. Dziasiaj zacząłem od nowa bo mam wreszcie neta w domu i nie muszę biegać do kolegi na RS (On ma bodajże 76 Combat Level a nick Gurnik4)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runescape to jedna z niewielu gier mmorpg jakie istnieją, która no nie "okrada" popularnymi mikropłatnościami. A to żeby otworzyć jakiś sklep, a to żeby zdobyć jakąś fryzurę czy ulepszenie w byle mmorpg trzeba coś zabulić. Tu zasady są proste - nie płacisz - masz jakieś 25% świata gry, płacisz te ~22zł na miesiąc i masz cały świat, wszystko możliwe do zrobienia I NIGDY NIC WIĘCEJ nie dopłacisz poza abonamentem miesięcznym.

Sam osobiście polecam serdecznie i zapraszam do gry na www.runescape.com. Nick mój to David93 jakby ktoś coś potrzebował, konto założyłem 5 lat temu, ale jako że wiele nie grałem i dosyć sporo robiłem przerw nie mam tak dobrej postaci jak niektórzy moi znajomi co ciągle grali, ale postanowiłem ostatnio powrócić, zreaktywować members'a no i gram :D

Jak ktoś poszukuję dobrego mmorpg to polecam - na początku gry za darmo aby zapoznać się ze światem i funkcjonowaniem oraz zrobić questy to spokojnie konto darmowe wystarczy na pierwszy rok / pół roku (zależy ile dziennie h) grania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę się zakopał, no ale ja mam dosyć ważną rzecz do powiedzenia ;)

Ci, którzy grali dłuższy czas temu pamiętają, że w kraina Wilderness była obszarem walk PvP, a handel był w ogóle nie ograniczony. Potem się to zmieniło na parę lat, lecz w tym miesiącu odbyło się głosowanie. Głosów oddano jakieś 1,2 mln, 91% było za przywróceniem "starego" Wilderness i free trade.

No i udało się: 1 lutego wejdzie ogromny update, który przywróci wspomniane "przywileje" ;)

P.S. szczerze mówiąc nie grałem w RS od jakichś 2 lat, tydzień temu wróciłem do mojej postaci 70 lvl i chyba pogram dłużej ;)

EDIT: tak gdyby ktoś nie wiedział (ja sam dowiedziałem się niedawno) : są 2 polskie worldy: 19 i chyba 28 dla members.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...