Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owsiak

Problem z otwieraniem niektórych nośników!

Polecane posty

Mam od nie dawna problem, z odczytywaniem danych z kart pamięci, pendrivów itp.! Urządzenie widzi w Moim komputerze ale nie uruchamia się ani autorun a gdy kliknę na ikonę w MK to wyświetla się okno w jakim programie ma się uruchomić okno!!! Próbowałem zaznaczyć explorer i "otwieraj zawsze tym samym programem" ale tylko jednorazowo działa!!! Moim zdaniem to wina wirusa który mi się wwalił, wyleczyłem go i od tej pory ten bajer...

PS: nośniki takie jak płyty i odziwo telefon przez usb w którym siedzi karta pamieci ta sama ktora sięnie chce uruchomić pojedynczo!!!

Może to z nośników się jakiś plik usunął????

Proszę o pomoc???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij prawym na nieotwierającej się karcie pamięci czy pendrive i wybierz eksploruj. Potem (albo i przedtem) włącz pokazywanie plików ukrytych i odznacz ukrywanie plików systemowych (narzędzia -> opcje folderów, zakładka widok). W katalogu głównym urządzenia znajdować się pewnie będzie plik autorun.inf. Jeśli jest to go usuń (a jeśli się z powrotem pojawi to znak, że wspomniany wirus jeszcze siedzi w kompie). Możesz też całkowicie wyłączyć autoodtwarzanie w systemie co by zabezpieczyć się na przyszłość przed takimi niespodziankami.

ps

To w sumie jest problem programowy a nie sprzętowy, więc wnioskuję o przeniesienie tematu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...