Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CorteXPL

Słuchawki dla gracza

Polecane posty

Nie umiem się zdecydować jakie słuchawki kupić bo chce iść do jakiegoś klanu w team fortress 2 (taka jedna gra) no ale dobry klan musi się ze sobą bezpośrednio kontaktować, dlatego muszę sobie kupić jakieś słuchawki z mikrofonem, dobrym, przestrzennym dźwiękiem i innymi tam. A więc do rzeczy:

Proszę o pomoc w wyborze słuchawek (do 150zł).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się musisz sprecyzować bardziej, za 150zł czegos takiego nie dostaniesz.

Za

+Dobry dzwiek.

+Przestrzenny.

+Dobry mikrofon.

+Ergonomie.

*Jakośc wykonania.

~Potrzeba jakieś 400zł.

Jeszcze kwestia karty dźwiękowej, co posiadasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 150zł:

+Creatvie Fataliti Gaming Headset

+Plantronics Gamecom 367

+Sennheiser HD 201 (+ micro osobny)

+Sennheiser HD 201 game (ale co to game daje to na prawde zabij mnie a nie wiem... Oba modele miałem i... :< 1 chyba lepiej gra w srodku.) + osobny micro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecałbym albo SteelSeries 3H za 165 zł albo Microsoft LifeChat LX-3000 za 170zł. Są trochę droższe i przekraczają kwotę którą podałeś,ale moim zdaniem warto. Mój kolega posiada słuchawki SteelSeriesa, sam u niego z nich korzystałem i były naprawdę dobre. Dużo zależy też od karty dźwiękowej ale niemniej ja je polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecałbym albo SteelSeries 3H za 165 zł albo Microsoft LifeChat LX-3000 za 170zł. Są trochę droższe i przekraczają kwotę którą podałeś,ale moim zdaniem warto. Mój kolega posiada słuchawki SteelSeriesa, sam u niego z nich korzystałem i były naprawdę dobre. Dużo zależy też od karty dźwiękowej ale niemniej ja je polecam.

SteelSeries 3H za 165zł??? Ja je widziałem w Empiku za 69 zł. Jeśli już masz zamiar inwestować to ja polecam sprzęt SteelSeries. Grają na nich najlepsi e-sportowcy świata. Razer ma wyśmienite słuchawki, ale ceny...lepiej zapomnijmy.

Tak więc wracając do tematu SteelSeries. Kwota, którą dysponujesz na pewno nie wystarczy na 5H. 300zł to mimo wszystko sporo ponad normę. Najlepszy wybór to 4H. Zobacz, oceń:http://www.allegro.pl/item577503944_slucha...ena_gratis.html. W tym linku jest porównanie wszystkich słuchawek SS. Miłych poszukiwań!

PS Za chwilę prześlę jeszcze jedną fajną ofertę, ale muszę poszukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tych słuchawek Creative Fatal1ty Gaming Headset i jestem bardzo zadowolony, ale porównywać z innymi nie mogę bo innych nie miałem. Fatal1ty są lekkie, dźwięk jest (wg mnie) dobry (karta dźwiękowa Sound Blaster Audigy SE) oraz mają odłączany mikrofon i cienki długi kabel, jedyny minus to to że autograf Fatal1ty szybko się zdziera. :turned: Cena 149 zł w Komputroniku, na Allegro na pewno znajdziesz taniej. W pudełku jest też skóropodobny woreczek. :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny minus to to że autograf Fatal1ty szybko się zdziera.

IMO to jest największy plus tych słuchawek;)

Co do Steel'a, dla mnie sa mocno przereklamowane, dzwiek bez rewelacji, choćby papież ich używał, nie przekonają mnie do siebie. I z jakości i wyglądu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...