Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MiŚ_KolaboRanT

Program do nagrywania płyt

Polecane posty

Czy istnieje jakiś program do nagrywania,który nagra całą płytę DVD bądź CD????Bo mam jedną rzecz do nagrania i nic nie może mi jej zmieścić na płytę.Początkowo używałem tego vistowego programu do nagrywania płyt(dobra,przestać się śmiać,wiem,że źle robiłem),ale potem zaopatrzyłem się w Nero.Nagra więcej,ale i on nie dał rady nagrać całej płyty.

Temat zmieniłem na bardziej konkretny.

http://rtfm.killfile.pl/#tematy

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz po prostu tej rzeczy podzielić programem typu 7-zip podzielić na dwie i nagrać na dwie płyty? Ewentualnie jeżeli wielkość rzeczy nie wychodzi dużo ponad rozmiar płyty możesz próbować z trybem Overburn (chyba tak to się nazywało).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wielkości to ma to 4,499 GB,a Nero jest mi w stanie nagrać jedynie 4,489 GB.Tak więc dzielenie tego na dwa nie ma chyba większego sensu.Jeśli to by było dużo za duże,to i owszem.Spróbowałem tej opcji Overburn,ale też niestety nie dało rady.Pozostaje mi chyba jedynie czekać,aż wyjdą nośniki o większej pojemności.W każdym razie dziękuję za okazaną pomoc.Pozdrowienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz po prostu użyć dwuwarstwowego DVD? Teraz praktycznie każda nagrywarka obsługuje te płyty, a jedyna wadą jest wyższa cena nośnika (ale w przypadku takiego jednorazowego nagrania nie powinno to mieć większego znaczenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Londyn to dość duża wioska, więc napewno jest jakiś sklep z płytkami czy ogólnie komputerowy, gdzie takie dwuwarstwowe dvd kupisz. Zrób sobie spacer przez miasto :)

No nie wiem, ostatnio gdy próbowałem kupić coś "bardziej zaawansowanego" z technologii komputerowej, to brytole nie mieli pojęcia o czym ja mówię.

Spróbuj w Micro Anvika Ltd na 13 Chenies Street lub na 245 Tottenham Court Road.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...