Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PeterMax

Symulator Procesora ?xD

Polecane posty

Mam pytanie do Was, ale ostrzegam, że chyba głupszego nikt nie wymyślił :biggrin: Więc chodzi mi o program, lub coś innego co sprawiłoby, aby gry wymagające 2rdzeniowego procesora działały na 1rdzeniowym. Słyszałem o programach, które jakoś ulepszają procesor (lub inne parametry komputera), ale czy ktoś się orientuje jakim programem mogę "oszukać" grę (w moim przypadku GTA 4) i sprawić, aby działała jak na najnowszym kompie???

Liczę na odpowiedź :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam 1 pytanie które da ci odpowiedź:

Czy programowo nie ingerując w ustawienia procesora, mozna zwiększyć jego wydajnośc?

Odpowiedź brzmi - NIE.

Mozna oszukac gre by widziała 1 rdzen jako 2, zeby widziala karte SM 1.0 jako S.M 3.0 etc, ale mocy obliczeniowej nie da rady się oszukać:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mozna oszukac gre by widziała 1 rdzen jako 2, zeby widziala karte SM 1.0 jako S.M 3.0 etc, ale mocy obliczeniowej nie da rady się oszukać:)"

Czyli da się tak zrobić, czy nie? Jeśli chodzi o to żeby gra widziała 2 rdzenie zamiast 1 itp to jak to trzeba zrobić??? :confused::confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam moj błąd teraz widze... Myślałem o czym innym jak pisałem i zrobiłem go:<

Mozna oszukac gre by widziała 1 rdzen jako 2, zeby widziala karte SM 1.0 jako S.M 3.0 etc, ale mocy obliczeniowej nie da rady się oszukać:)

Chodziło mi odwrotnie, z 2 zrobić 1. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zt ego co wiem to GTA 4 pójdzie bez problemu na 1 rdzeniu (tzn uruchomi się, co dalej to nie wiem)

To ja w takim razie nie wiem. Mój komp: Intel® Pentium® 4 CPU 3.00 GHz, 3.01 GHz, 2.00 GB Ram, karta graficzna, Radeon x800GT, co mam za słabe? :confused: Przy włączeniu gry wyskakuje mi pewien komunikat. Podam Wam go jak ponownie zainstaluje GTA 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie nie wiem. Mój komp:

Intel? Pentium? 4 CPU 3.00 GHz, 3.01 GHz,

2.00 GB Ram,

karta graficzna, Radeon x800GT,

co mam za słabe?

eeee ... wszystko?

Wymagania minimalne:

? System operacyjny: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3

? Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz

? RAM: 1.5GB

? HDD: 16GB

? Grafika: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

Wymagania zalecane:

?System operacyjny: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3

? Procesor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz

? RAM: 2 GB (Windows XP), 2.5 GB (Windows Vista)

? HDD: 18 GB

? Grafika: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

Żaden "symulator procesora" i "emulator shraderów" ci nie pomoże, ta gra potrafi robić pokaz slajdów nawet na konfiguracji sporo powyżej wymagań minimalnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee ... wszystko?

Pojawia mi się błąd: "Fatal Error RMN40" i z tego co czytałem to oznacza, aby zainstalować Service Packa 3, więc właśnie ściągam. Nie mam iformacji, że mam za słabego kompa, więc jestem dobrej myśli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Zainstalowałem Serice Pack 3, ale i tak nic to nie dało, bo teraz pojawia się błąd: "Fatal Error DD3D50", który oznacza niby złą wersję Direct X. Ściągnąłem wiięc prawdopodobnie najnowszego 9.0c i nadal występuje ten sam ERROR, co mam zrobić? Pomóżcie! :icon_neutral:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pojawia się błąd: "Fatal Error DD3D50", który oznacza niby złą wersję Direct X.

DD3D50 D3D Error - DirectX 9 video card required

Gra wymaga żeby karta graficzna miała VS/PS ver. 3.0

X800GT ma je w wersji 2.0 (podana w najniższej konfiguracji sprzętowej karta ATI X1900 ma VS/PS v3.0)

Poza symulatorem procesora potrzebujesz emulatora shraderów

... przecież już pisałem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...