Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AchiLLeS124

Mały problem z gram.pl

Polecane posty

A więc tak. Tak owszem mam radiówkę tak na początek. Przejdźmy dalej. Otóż mam problem z gram.pl. Gdy miałem Neostradę gramsajty, forum wszystko działało dobrze. Ale zmieniłem neta na radiówkę i proszę... nie wchodzi mi nie wiem z jakiego powodu. Wyskakuje, że "Połączenie zostało zrestartowane" (Mozilla Firefox). Próbowałem na Internet Explorer. Ale to samo (ale inny tekst). Czy to da się zmienić?? HELP!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z innymi stronami też masz taki problem, czy tylko z gram.pl? Jeśli masz możliwość, spróbuj podłączyć się do netu innym komputerem żeby sprawdzić, czy to wina netu, czy Twojego systemu.

Mógłbyś też skontaktować się z dostawcą internetu i spytać, czy może blokuje stronę, bo wszystkie inne Ci działają, a ta jedna nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Tak owszem mam radiówkę tak na początek. Przejdźmy dalej. Otóż mam problem z gram.pl. Gdy miałem Neostradę gramsajty, forum wszystko działało dobrze. Ale zmieniłem neta na radiówkę i proszę... nie wchodzi mi nie wiem z jakiego powodu. Wyskakuje, że "Połączenie zostało zrestartowane" (Mozilla Firefox). Próbowałem na Internet Explorer. Ale to samo (ale inny tekst). Czy to da się zmienić?? HELP!!

Ja mam radiówkę Orange Freedom Pro i żadnego problemu nie ma. Korzystam z Opery do przegladania netu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...