Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mysz13

niska predkosc pobierania duza wysylania jak zmienic?

Polecane posty

Też czasami tak mam,i też mam osiedlówkę. Masz tak bo albo za dużo osób jest podłączonych do switcha,albo po prostu provider ma jakieś problemy techniczne ;)

ps.Jest napisane że to internet 100MB,bo taką przepustowość ma całkowite łącze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisane jest w umowie ze prędkość pobierania ok. 250kb/s nic nie ma o wysyłaniu ale kiedy coś pobieram prędkość mam 30kb/s :/ a taką prędkość mam napewno z ponad rok bo dalej nie pamiętam i czy jest taki program który mógł by to zmienić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz dokładnie jednostki. kb to nie to samo co KB...

Jak na mój gust masz pobieranie 250kbps, co przekłada się na około 30KBps. Biorąc pod uwagę wyniki testu, wszystko jest jak najbardziej ok jeśli chodzi o prędkość pobierania. Prędkość wysyłania zwyczajnie nie jest pewnie limitowana, bo i tak większość ludzi znacznie więcej pobiera niż wysyła, więc jest to drugorzędny parametr.

I od razu odpowiem: nie, nie ma możliwości "przeniesienia" szybkości wysyłania do pobierania. Jedyna możliwość zwiększenia prędkości pobierania, to zmiana umowy (podpisanie nowej, o wyższym transferze do Ciebie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na teście ze strony http://www.speedtest.net/ znalazłem ping i coś mi się przypomniało.

Dlaczego nawet kiedy ze wszystkich programów zostaje włączony tylko jeden antywirus(czasem nawet go wyłączam)

to często mam ping ponad 100-150 a czasem nawet 200? Nie mam lagów w grach typu warrock, ale często jest napisane, że mam tak duży ping :((

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...