Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shiniro

Mortal Online

Polecane posty

Witam ;)

Chciałbym zapoznać Was z grą MMORPG na którą wyczekuję z niecierpliwością.

Tytuł tego kolejnego pożeracza czasu to Mortal Online, ale niestety z Mortal Kombat nic wspólnego nie ma...

Grę tworzy Szweckie Studio Star Vault, przy czym wykorzystuje silnik Unreal III oraz technologię Speed Tree ( Tak, tak :) To ta sama od roślinności w Crysis'ie )

Nic jednak w tym MMO nie było by dziwnego, ponieważ opisywany jest jak większość niewypałów jednakże, istnieje w nim coś co zwraca szczególną uwagę...

Star Vault postanowiło zaryzykować i zastosowało w Mortal Online widok z pierwszej osoby, co wygląda rewelacyjnie. Wyobraź sobie rajd z 10 kuplami rodem z Obliviona na jakiegoś Bossa lub zwiad w dzikim terenie, a gdy twój kolega jest w opałach wyciągasz łuk, napinasz... mierzysz... kolega uratowany :) Gra będzie dysponować bardzo dobrą grafiką. Jak już wspomniałem grzeje na podrasowanym silniku Unreal III. Nowością, która może nie spodobać się weteranom MMO to kompletny brak lvl'i postaci... źle ? Wręcz przeciwnie ;)

Będziesz mógł nosić dowolny miecz, zbroję, tarczę etc. a warunkiem będzie posiadanie odpowiednich profesji.

Profesje będą rozwijane poprzez ćwiczenie a te główne dzięki nauce.

Puki co, znamy pięć ras w Mortal Online. Są to: Pół-orki, Leśne Elfy, Tindremani, Sioidanie oraz Khurici. Ci ostatni osobiście podobają mi się najbardziej więc postanowiłem ich troszkę opisać. Khurici to rasa myśliwych których życie jest na równi z przetrwaniem. Mieszkają na stepach, gdzie poziom zasolenia jest bardzo wysoki a opady są rzadkością. Khurici są podzieleni na Plemiona a ich Historia zna wiele wojen i bitew. Nie wiedzą co to kradzież i oszustwo ponieważ współpraca jest ich kluczem do przeżycia. Od młodości uczeni są korzystania z łuku oraz jazdy na koniach. Choć konie stepowe są mniejsze od zwykłych nadrabiają to wytrzymałością oraz szybkością. Na przeciw powszechnemu mniemaniu Khurites nie są wrogo nastawieni do podróżnych.

Można by tak opisywać bardzo długo ^^. W Mortal Online, każda rasa ma własną historię, kulturę i obyczaje.

Z tego co wiadomo za 26 dni mają być wybrani szczęśliwcy do przetestowania bety a więc na YT powinno być kilka GamePlay'i. Narazie trzeba nacieszyć oko pięknymi Concept Art'ami i Teaserem.

Każdy zainteresowany może wejść na oficjalną stronę produktu - www.mortalonline.com w przygotowaniu jest także polska strona. ( Stfu, nic się nie chwalę ^^ ).

I może jeszcze nie mogę z nikim się umówić to niedługo się to zmieni.

Pozdrawiam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! jestem pod ogromnym wrażeniem! mmorpg na silniku UT3? to coś dla mnie! pewnie też z tobą będę grał (o ile gra będzie darmowa) khuritami, ponieważ uwielbiam myśliwych/łowców :)

z tego co powiedziałeś każda postać będzie miała własną historię, kulturę, itp. Według mnie to świetny pomysł, bo wtedy gra nie straci klimatu tak jak to było w niektórych grach mmorgp (czyli tylko nawalanie w potwory, nawet questów nie trzeba czytać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z przedstawicielem gry na ich Ircu i dokładnie powiedział że możliwe że w Wakacje. Beta na 100% przed Wakacjami będzie.

Mogę jeszcze dodać iż dowiedziałem się, że każda gildia może zbudować zamek, tylko tam gdzie będzie chciała :)

( Wszystkich którzy kibicują projektowi, zapraszam na forum, które jest na stronie w linku u góry :) - www.mortalonline.org.pl - szereg ciekawostek, inf. oraz Gildia :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoś takiego smaka mam na tą gierke :P

Mogę jeszcze dodać iż dowiedziałem się, że każda gildia może zbudować zamek, tylko tam gdzie będzie chciała :)

No i jak sobie wyobrażasz grę po pół roku, kiedy powstanie 1000 do 10000potęgi glidi, bo każdy będzie chciał mieć zamek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ile masz bardzo dobrych, darmowych MMO. Po prostu po pół roku od premiery gry nikt nie będzie chciał płacić za coś co może mieć za darmo, ew. kupi za 60zł Guild Warsa i się będzie cieszył bardzo dobrym, "prawie" darmowym MMO. Wolałbym, żeby było tak jak w Cabalu, że można sobie wykupić Konto Premium, które daję wiele przywilei np. 20% więcej expa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej grze nie będzie systemu LvLi, Exp. będzie tylko do ćwiczenia umiejętności od których zależy co możesz a czego nie ;) Np. Assassin ucinając krzaczki i robiąc trutki ćwiczy sobie tą właśnie umiejętność. A Abonamentu nie zniosą :) Dlaczego ? Wejdź na oficjalne forum MO i zobacz ile mają chętnych ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ile masz bardzo dobrych, darmowych MMO. Po prostu po pół roku od premiery gry nikt nie będzie chciał płacić za coś co może mieć za darmo, ew. kupi za 60zł Guild Warsa i się będzie cieszył bardzo dobrym, "prawie" darmowym MMO. Wolałbym, żeby było tak jak w Cabalu, że można sobie wykupić Konto Premium, które daję wiele przywilei np. 20% więcej expa.

Ech chyba czegoś nie zrozumiałeś MO nie będzie typowym MMO jakich jest w sieci 100k :whistling: . Widok tylko z pierwszej osoby full loot brak leveli, to nie są cechy typowego MMO, osobiście znam tylko 2 tytuły w których jest full lot, sędziwa już Ultima Online i Darkfall który niedawno wyszedł i jak na razie ma się całkiem dobrze, a MMO w którym mamy widok z pierwszej osoby nie znajdziesz, dlatego wierzę w tą grę bo może w końcu przełamać utarte szlaki MMO (wbij x leveli idź x razy na bossa, zdobądź x itemy ). MO może być światowym wydarzeniem, podobnym do tego jakie miał (ma ??) WoW przy swojej premierze :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ( Tj. 12 oraz 13, 2009 ) od godziny dziewiętnastej do godziny wpół do-dwudziestej pierwszej będzie miała miejsce publiczna prezentacja na temat Mortal Online. Zostaną ujawnione nowe informacje oraz ciekawostki.

Wszystkich serdecznie zapraszam :)

Ip Serwera Team Speak na którym odbędzie się spotkanie:

s8.teamspeak.pl:4400

Dziś i jutro, bez hasła.

Liczba miejsc na serwerze ograniczona tak więc możliwe że nie każdemu starczy !

Pozdrawiam - Shini :)

Polskie Centrum Mortal Online

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mój post został skasowany? Przywracam jego treść:

To ja przy okazji zniesienia NDA chciałbym Was zaprosić na oficjalny polski fansite Mortal Online - <ciach>. Znajdziecie tam dużo informacji nt. gry, wywiady z twórcami, forum, na którym szybko dostaniecie odpowiedzi na wszystkie pytania, a co najważniejsze - mnóstwo świeżych screenów z bety ;] Na zachętę wrzucę kilka tutaj.

BTW: Wielkimi krokami zbliża się open beta!

<ciach>

Twój post nie został usunięty bez powodu. Na forum nie reklamujemy innych portali, fansite'ów itd. A przynajmniej nie w postach. Liczę że więcej nie będę musiał tu interweniować - b3rt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...