Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tony_Starks

podłączenie wieży sony eh25 do kompa

Polecane posty

mam otóż taką wieżę i w niej wejscie audio in i sluchawkowe, probuje polaczyc to z kompem (jack do wejscia na glosniki i dwa chinche jedno na audio in i drugie na sluchawki do wieży). tak przynajmniej czytalem na necie, ze zadziala.

a wieża milczy.

szukalem w archiwum

ktoś może pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że wypowiedź jest nieprecyzyjna. Nie każde złącze to wejście, więc dobrze by było, gdybyś nasno określił co podłączasz do wejść, a co do wyjść.

Wypadałoby napisać, jakie masz wejścia w tej wieży, standardowe 2 kanały, prawy i lewy (2 wejścia chinch opisane jako audio in L i R)? Podobnie przydałoby się, gdybyś napisał, gdzie dokładnie podłączasz tego jacka w komputerze, do jakiego złącza.

Chcesz konkrety, daj konkrety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wieży mam wejscie audio i sluchawkowe, nie mam wyjscia audio

w sklepie kupilem kabel 2x chinch z jednej strony 1 maly jack z drugiej

chincha daje do wejscia audio i sluchawkowego, jacka do tego zlacza w ktorym podlaczony byl glosnik wiecej nie moge nic powiedziec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejście słuchawkowe, czyli dźwięk płynie ze słuchawek do wieży? Chyba niezbyt, więc jest to wyjście słuchawkowe.

Złącza słuchawek są zazwyczaj gniazdami minijack, więc podłączanie wtyku chinch jest niezbyt dobrym pomysłem, nie sądzisz? We wieży powinny być 2 wejścia na chinch - najlepiej, jeśli masz możliwość, wrzuć fotki tylnego panelu wieży (złączy dostępnych we wieży), bo inaczej raczej niewiele uzyskamy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By podłączyć wieże do kompa musisz mieć na wieży złącza i przycisk typu "AUX", "VIDEO" czy "PC". Inaczej ni huhu

Eee patrzyłem na opis tej wieży na necie i te złącza co opisujesz to są jacki więc poco ci kable czincze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...