Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eart

akceleratory pobierania plików i rapid

Polecane posty

mam następujący problem. Pamiętam ze kiedyś gdy ściągałem coś z rapidshere używałem Download Accelerator Plus (DAP)

jednak teraz gdy pobieram coś z rapida ściąga się 12 kb pliku i pisze ze pobieranie skończone i zaczyna się pobieranie zp. mozilli :/ Kiedyś tego problemu nie miałem, czy to zabezpieczenie serwera przed programami typu Dap Które przyśpieszają pobieranie plików bez konta premium? Dodam ze mam internet hsdpa play.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak, jest to zabezpieczenie przed programami tego typu (jak ściągasz plik i wybierasz pomiędzy Free user a Premium user to poniżej masz tabelkę - jest tam napisane co i jak). Dodatkowo nie jest wspierana opcja wznawiania zerwanego połączenia (też jest to napisane w ww. tabelce :)).

A tak na marginesie, to wszelkie programy "przyspieszające" pobieranie plików wpływają zwykle jedynie na dobre samopoczucie ich użytkowników :P - wykorzystywanie alternatywnych źródeł nie zawsze działa (w przypadku RS to chyba nigdy :)), a otwieranie kilku połączeń do tego samego pliku też zamierzonego efektu nie daje (na wielu stronach ograniczana jest ilość jednoczesnych połączeń z jednego IP, w tym i na RS :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rapidzie nie ,ale flash get i free download manager na stronach typu IDG "ssą" nawet o 25% szybciej, wiem bo mierzyłem ;)

A co do problemu, wklejasz zapewne (albo sam program pobiera) link z przeglądarki ,a to jest zły link, dobry link masz gdy klikniesz free(albo premium user). Swoja drogą gdzieś w seici jest napisane, co dopisac aby sciągać bez ograniczeń czasowych z [RS] ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze taki program, który się nazywa chyba PREC, do którego wklejasz linki plików, które chcesz zassać z rapida i program sam ściąga bez tych czasowych limitów(chyba ;p)

I żeby program działał to trzeba ściągnąć biblioteki Net.Framework 3.5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...