Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam.

Otóż mam nietypowy problem - nie mogę ściągnąć klienta gry Dark and Light, ponieważ brak mi czasu. I nie chodzi tu o zwykłą leniwość, a konkretnie o czas w jakim gra się ściąga. Niektórzy hardkorowi gracze pewni już zorientowali się, że Neostrada resetuje połączenie po 24h. Ja przekonałem się o tym dość boleśnie, bo gdy po 23 godzinach, 59 minutach i 59 sekundach pasek chylił się ku 90% ściąganie zostało przerwane. A po kolejnych 24 znowu. I jeszcze raz. Więc do jasnej ciasnej ,wyraziłbym entuzjazm, gdyby ktoś mógł ją ściągnąć i umieścić na bliżej nieokreślonym serwerze FTP, tegóż klienta. A przy okazji zaznajomić się ze wspaniałą produkcją (wydaje mi się).

Link do clienta na FileFront.com, umieszczam gdyż na oficjalnej stronie, a konkretniej w dziale download, podane linki wygasły. Siłą rzeczy nowi gracze mają problem z odnalezieniem skutecznej metody ściągnięcia gry...

Próbowałem zamieścić ten temat na forum o grach MMORPG, bez aprobaty niestety.

Tak więc apeluję o zrozumienie dla powyższego, i po cichcu żywię nadzieję, że szanowi Administratorzy potraktują "szarowanie" klienta jako gest dobrej woli i marketingowy chwyt, a nie łamanie C,R,Tm i innych dziwnych literek.

Pozdrawiam,

(niekoniecznie)Punk Taduesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...