Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NikoRami

ZNIKAJĄCY INTERNET

Polecane posty

Witam,

Nie siedzę w komputerach ani w laptopach więc nie mam pojęcia co się dzieje.

..jest to mój pierwszy wpis..

sprawa wygląda tak: posiadam laptopa marki ASUS, przez caly czas internet byl wszystko bylo dobrze, az pewnego dnia po pewnym czasie zniknął. Gdy chce sie połączyć (poprzez WiFi) wyskakuje błąd połączenia i musze zresetować laptopa. Internet w tym czasie dziala na każdym urządzeniu oprócz mojego laptopa (do momentu zresetowania) 

gdy laptop ponownie sie uruchomi internet łączy sie automatycznie czyli tak jak powinno byc lecz po godzinie (czasem dwóch) połączenie wifi znowu znika i musze zresetować laptopa. I tak na okrągło. 

Prosze o pomoc 

z góry dziekuje

pozdrawiam :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia 

Ja nie uzywam avasta bo nie jestem z polski, mam antywirusa ktory juz byl w laptopie.

Caly czas używam tych samych programów, a nawet odinstalowałem te ktorych nie używam ale niestety to nic nie daje nie pomaga.

po kablu oczywiscie ze dziala, ale nie chce mi sie przeciągać kabel az do lozka ;) 

jak zresetuje laptopa to wszystko jest Ok. Internet jest, wszystko ladnie śmiga. Po jakimś czasie ZNIKA. I tak na okrągło. Myslalem ze to wina sterowników - zaktualizowane.

nie wiem o co chodzi. Chcialem zrobic format ale myslalem ze bedzie inne rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skanowanie MBAMem i jakimś dobrym antywirus em zawsze jest dobrym pomysłem (jeśli tego za często nie robisz). 

2. Jeśli masz włączony, to możesz spróbować wyłączyć bluetooth. Czasami lubi się gryźć z WiFi.

3. Spróbuj reinstalować sterowniki do karty sieciowej. Chyba że to te sterowniki reinstalowałeś. Wtedy ten punkt jest do pominięcia.

4. Co ma Avast do Polski? 

5. Możesz spróbować kupić jakąś tanią zewnętrzną kartę sieciową, która się podpina pod USB i może to pomoże. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...