Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nyac55

Kopiowanie danych z dysku na pendrive w formacie NTFS - zatrzymywanie kopiowania?

Polecane posty

Witam. Jak w temacie, przesyłałem sobie pliki, a konkretnie archiwa winrara o rozmiarze 5GB z dysku zewnętrznego na pendrive'a. Musiałem zatem sformatować pendrive'a do formatu plików NTFS, aby móc przesłać pliki. Wcześniej już przesyłałem inne pliki o rozmiarze 4GB, pendrive był w formacie FAT32 i wszystko przebiegało bez problemu... a tutaj z kolei na początku przesyłanie szło szybko, później zwolniło, i doszło na sam koniec tak do 99% prędkość wysyłania spadła powiedzmy z 20Mb/s do 5Mb/s i tak stało w miejscu bardzo długi czas... skoro widziałem, że tak się dzieje zacząłem przesyłać następne archiwum 5GB... to archiwum też przesyłało się i zatrzymało na 99%... zacząłem przesyłać kolejne 3cie już archiwum... w końcu zacząłem robić różne myki, żeby pobudzić komputer, aby sfinalizował przesyłanie... np. odpinałem i podpinałem innego penrive, aby pobudzić proces kopiowania... w końcu po wielu mękach wszystko się skopiowało... z FATem32 nie miałem tego problemu... tutaj jednak wszystko zaczynało mulić przy finalizacji przesyłania... dochodziło nawet do tego, iż na sam koniec danych do przesłania było 0,00, a zadanie cały czas stało ;p

Jaka może być tego przyczyna ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...