Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 08/2018 - zawartość

Polecane posty


Mówmy o rzeczach przyjemnych, więc nic o naszych piłkarzach nie będzie. Są wakacje, a najnowszy CDA  wychodzi 3.07, czyli w najbliższy wtorek. I gier w tym numerze będzie od groma, tak w pełnych wersjach (Assassin’s Creed IV: Black Flag PL EN [Uplay, trzeba pobrać z internetu], Dead Synchronicity: Tomorrow Comes Today EN [Steam], Dead Age PL EN [Steam] – szczegóły pod koniec zapowiedzi), jak i opisanych na 132 stronach pisma.  Będzie ich naprawdę wiele, bo przecież było E3!

No właśnie – E3, czyli relacja plus przegląd MASY zaprezentowanych na targach tytułów (niemal 40 stron!). Stawce przewodzi rzecz jasna Cyberpunk 2077 – na czterech stronach znajdziecie opis wrażeń z pokazu przeprowadzonego za zamkniętymi drzwiami, a w Publicystyce znajdziecie kolejne sześć stron o tle fabularnym, a także związany z grą felieton.
Wśród tytułów uwzględnionych w przeglądzie z E3 znalazły się również Dying Light 2, Anthem, Assassin’s Creed Odyssey, Battlefield V, Beyond Good & Evil 2, Call of Duty: Black Ops 4, Dead or Alive 6, Devil May Cry 5, Doom Eternal, The Elder Scrolls VI, Fallout 76, FIFA 19, Forza Horizon 4, Gears 5, Gears Tactics, Ghost of Tsushima, Halo Infinite, Hitman 2, Just Cause 4, Kingdom Hearts III, The Last of Us Part II, Metro Exodus, Nioh 2, Rage 2, Resident Evil 2 Remake, Serious Sam 4: Planet Badass, Shadow of the Tomb Raider, Soulcalibur VI, Spider-Man, Star Control: Origins, Star Wars: Jedi – Fallen Order, Tom Clancy’s The Division 2, Total War: Three Kingdoms, Wolfenstein Youngblood, World War Z i wiele, wiele innych.

W recenzjach mamy 20 gier, z których wyróżniłbym Jurassic World Evolution, Unravel Two, Paladins: Champions of the Realm, Mario Tennis Aces, Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr, Total War Saga: Thrones of Britannia, Prey: Mooncrash, polski horror Agony oraz pisaną wierszem (!) reckę Bus Simulator 18. Są też aż dwie kaszanki.

Soczysty dział publicystyki otwieramy obszernym artykułem „Znamy się ze słyszenia” o dubbingu w grach (mieliśmy okazję porozmawiać m.in. z legendą dubbingu Jarosławem Boberkiem). Dalej przybliżamy świat Cyberpunka ( „Cyberpunk: Stylowe piekło”). Grze Redów poświęcony jest również felieton spikaina („Miała być noc”).  Ja, Smuggler, przypominam w tekście „Wzlot i upadek Seven Stars” historię twórców Kajka i Kokosza oraz Wacków: Kosmicznej rozgrywki, a Ninho w „Dałbym dychę” zachęca do zagrania w The Last of Us. Mamy też coś dla fanów uniwersum Warhammera 40,000 („Kości, miarka i młot bojowy”). No i Szpile, rzecz jasna.

Nie zabraknie też, bo nie może, Gamewalkera, Na Luzie i  Action Redaction.
 

W dziale sprzętowym polecamy przede wszystkim przegląd godnych uwagi aplikacji na Androida i iOS-a oraz ilustrowany zdjęciami poradnik uczący krok po kroku, jak samodzielnie złożyć peceta (przy tej okazji prezentujemy również naszą nową platformę testową). W testach znajdziecie trzy pary słuchawek oraz smartfon Honor 10.


Będzie też kod zniżkowy na 10 zł na koszulki etc. w OtherTees

Zainteresowani? 16,99 zł wystarczy, by zapomnieć o mundialowej traumie[BD1] 
. Zapraszamy od wtorku do sklepów, kiosków i salonów z prasą.

 

##########PEŁNE WERSJE GIER #########

 

Assassin’s Creed IV: Black Flag PL EN [Uplay, trzeba pobrać z internetu]

akcja | otwarty świat | współczesne Pirates!

Black Flag to historia kolejnego przodka Desmonda, Edwarda Kenwaya, walijskiego pirata na XVIII-wiecznych Karaibach. Tutaj wszystkie aktywności lądowe typowe dla marki Assassin’s Creed, jak parkour i skrytobójstwa, łatwo jest zmienić w przystanki w cudownej morskiej podróży po otwartym świecie Karaibów. Wiele godzin można stracić w pogoni usprawnianym w trakcie gry brygiem Kawka za słońcem dla samej radości prucia fal. Black Flag zestarzało się naprawdę nieznacznie i gra potrafi zachwycić nawet dziś, pięć lat po swej pierwotnej premierze.

 

Dead Synchronicity: Tomorrow Comes Today EN [Steam]

# przygodowa | postapo | mroczna dystopia

Niezwykła dwuwymiarowa przygodówka typu point’n’click, proponująca nadspodziewanie poważne ujęcie apokalipsy zombie. To zaś dlatego, że jej twórcy, czteroosobowe Fictiorama Studios, swój debiutancki projekt wzorowali na filmowych „12 małpach” Terry’ego Gilliama oraz literackiej „Drodze” Cormaca McCarthy’ego i skoncentrowali się nie tyle na akcji, co atmosferze. Atutem Tomorrow Comes Today jest unikatowa oprawa graficzna 2D, inspirowana m.in. sztuką plemienną.

 

 

Dead Age PL EN [Steam]

# RPG | roguelike | tury

Najnowsze dzieło twórców Grotesque Tactics, tym razem nie w świecie groteskowego fantasy, lecz survivalowego postapo z zombie. Dead Age to także hardkorowy roguelike z turową walką w stylu Final Fantasy, w którym śmierć postaci oznacza jej ostateczne zniknięcie z gry. Jeśli podoba ci się pomysł turowego State of Decay – daj jej szansę.

 


 

##################SPIS TREŚCI#############

Info       

##########W  PRODUKCJI

E3 2018

 

############RECENZJE

GameWalker

Jurassic World Evolution

Unravel Two

Paladins: Champions of the Realm

Mario Tennis Aces

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr

Aragami: Nightfall

Haimrik

Moonlighter     

Antigraviator    

Bus Simulator 18

Total War Saga: Thrones of Britannia

Yoku’s Island Express

Illusion: A Tale of the Mind

Shape of the World       

Lust for Darkness           

Prey: Mooncrash            

Onrush               

Agony                

Kaszanka Zone: Shaq Fu – A Legend Reborn     

Kaszanka Zone: Die Pig Die

 

############PUBLICYSTYKA

Znamy się ze słyszenia

Cyberpunk: Stylowe piekło

Dałbym dychę: The Last of Us

Wzlot i upadek Seven Stars

Felieton: Miała być noc 

Kości, miarka i młot bojowy

Szpile   

 

###TECHNOLOGIE

 

Megaporadnik

Aplikacje na komórki

 

Testy

Słuchawki bezprzewodowe Corsair HS70

Słuchawki Sennheiser GSP 500 

Smartfon Honor 10

Słuchawki E-Blue Cobra X 951

 

Poradnik

Składanie komputera i nowa platforma sprzętowa

 

############INNE
Na Luzie
Action Redaction

Prenumerata
Zawartość DVD/Bonus

 

 

CDA 08 okladka_179l0.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Smuggler przypomina w tekście „Wzlot i upadek Seven Stars historię twórców Kajka i Kokosza oraz Wacków: Kosmicznej rozgrywki"

I wszystko byłoby fajnie, gdyby to nie był post Smugglera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie żadne. Tylko rzuciło mi się to w oczy. Może odrobinkę brakuje autora zapowiedzi, ale to tyle.

A sam numer zapowiada się świetnie, tylko pełniaki średnio mnie interesują. Black Flaga mam i stwierdzam, że jest on przeciętnym Assassin's Creedem, ale jako gra o tematyce pirackiej - wymiata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka bardzo fajnie skomponowana. Relacja z E3 jak najbardziej do przeczytania (oraz informacje o Cyberpunku oczywiście).

Assassin's Creed IV: Black Flag już mam, tak więc oddam komuś, ale bardzo propsy za tę grę, bo jest świetna. W Dead Synchronicity jak najbardziej zagram...

Nie mogę się doczekać nowego numeru, bo ta relacja z E3 bardzo mnie zachęca. :) Dobra robota, CDA, tak trzymać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was bardzo serdecznie. Kupiłem magazyn ale zapomniałem przed wyjazdem ściągnąć aplikacje mapy szlaków pieszych gdzie można pobrać 7 map za darmo jak ona się nazywała. Ratujcie bo magazynu nie wziąłem na wakacje... Dzięki... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...