Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toyminator

Prosze o szybką pomoc! Po restarcie, usunęło gry z steam.

Polecane posty

Witam. Od miesiąca mam restart PC podczas grania. Zdarza się do albo jak gram 30 minut albo i wcale przez parę dni. Odłączyłem dysk przenośny, przekopiowałem wszystko z folderu steam na normalny dysk, i dwa dni był spokój. Dzisiaj zresetowało mi znowu podczas grania..po ponownym uruchomieniu, steam zaczął się jakby na nowo pobierać, i pisało że pierwszy raz jest uruchamiany na tym komputerze, i że mam wpisać kod...wpisałem, i co? Nie mam ŻADNYCH GIER! ŻADNYCH! Wszystko odinstalowane,a na dysku folder jest:/ Szczerze chce mi się płakać,bo nie wiem co się dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem z powrotem z przenośnego, i znowu gry są. Ale nie rozumiem, jak restart, może samoistnie usunąć coś z dysku, i zrobić tak, że niby pierwszy raz, coś jest załączane. Tak samo miałem na stronach internetowych , wszędzie mnie wylogowało, na nowo powiadomienia o RODO. Może być zasilacz, ale może być też dysk,albo jedna z partycji .Ale w programach wszystko dobrze. Problem zaczął się miesiąc po wymianie karty graficznej. Ale karta tez się nie nagrzewa. I niestety nie mam innego zasilacza. Musze iść do serwisu. Bo kupiłbym nowy,ale okaże się że to jednak co innego, i wyrzucę kasę w błoto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...