Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daramushi

Problem z GTX 1060

Polecane posty

Witam mam problem z moim GTX 1060 6 GB , mianowicie podczas grania w gry występuje tzw. stuttering, gram gram jest stop klatka i znów mogę grać dalej. Wczesniej też tak miałem ale cofnąłem się w sterowniku do 388.31 teraz mam taki sam i nie wiem czemu znów mi tak robi, zainstalowałem ten co jest najnowszy to jest jeszcze gorzej nie mam pojęcia czemu tak jest jak ciągle proboje instalować najnowsze sterowniki jakie wychodzą. Niestety nie cofne się o starsze sterowniki niż 388.31 ponieważ nie które gry jak Battlefront 2 wymaga nowszego lub tego 388.31. Wszystko usuwam przez DDU i instaluje bez Geforce experience .Karta w spokoju ma 34 stopnie podczas grania 60-65. Nie wiem w czym problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ tak ma. Jest sporo użytkowników na tym forum oraz na innych stronach, którzy skarżą się na podobny problem. Niestety rozwiązania nie widziałem, choć problem występuje na kartach NV obecnej, jak i poprzedniej generacji (choć w przypadku obecnej wydaje się być on bardziej powszechny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chore jest to ze musze stać na sterowniku 388.31 bo na tym tylko w miare jakos idzie grac chodz widać stuttering ale na tym najnowszym to jest jakiś dramat. przecież ja rozumiem ze niby te karty tak maja i tak dalej ale no jak się nie da grac to już chyba cos nie halo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...