Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

someone1989

Problem z poziomem dźwięku po najnowszej aktualizacji win 10

Polecane posty

Witam. 

Mam problem z dźwiękiem po najnowszej aktualizacji win 10. Szybciej działało ok. Dodam, że mam zwykłe głośniki podpięte pod kartę dźwiękową zintegrowaną na mobo oraz słuchawki pod usb. W zależności na czym słucham inne urządzenie w ustawieniach dźwięku wyłączałem. Na dole postu również dorzucam zdjęcia by było wiadomo o czym dokładnie mówię. 

 

Problem polega na tym, że po aktualizacji nagle wszystko było ciche. Jak daje otwórz mikser dźwięków by regulować sobie poziomy np. dźwięku gry, przeglądarki itd. widzę że np. w polu odpowiadającym za grę zielona pionowa kreska skaczę do wysokości na jakiej jest suwak natomiast ten ogólny np. w ogóle prawie się nie rusza. Jak do głośników dorzucę słuchawki, że oba urządzenia są aktywne to nagle jest ok. 

 

Tak wygląda mikser jak mam aktywny tylko głośnik. Muzyka gra w głośniku a ledwo co słychać mimo wysokiego poziomu suwaka: 

dzwiek2JP_qepsnxs.jpg

 

A tak to wygląda jak włączę słuchawki. Dźwięk i tak leci w głośniku ale normalnie głośno i słychać co leci. W mikserze też widać, że pasek o wiele wyżej jest 

dzwiek1JP_qepsnxe.jpg

 

Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...