Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shielder

Zielony migający ekran w grach fullsc. oraz spadek fps.

Polecane posty

Witam serdecznie, piszę ponieważ mam problem z niektórymi grami mianowicie gdy odpalam daną grę na pełnym ekranie dziwnie miga na zielono cały ekran, dodam że nie we wszystkich grach występuję taka anomalia, dzieję się to przy MassEffect Andromeda oraz Fortnite gdzie przy masseffect zauważyłem także spadki fps co wydaje mi się nie powinno mieć miejsca przy takim sprzęcie, miganie ustępuję gdy odpalam wyżej wymienione tytuły w oknie, np. w Kongdom Come jest wszystko ok poza fps'ami gdzie tez wydaje mi sie ze powinno ich być więcej, komputer nowy niedawno przeze mnie składany, sterowniki najnowsze przeinstalowywane kilkakrotnie na czysto nic nie pomogły :/ w teście firestrike na 3dmarku wszystko wypada w porządku więc nie wiem w czym leży problem, niżej przedstawiam specyfikację, z góry dziękuje za każdą odpowiedź. :)

intel i7 8700k

PALIT Geforce GTX 1070 gamerock 

MSI Z370 Tomahawk 

RAM 16Gb DDR4

Chłodzenie procesora BeQujet dark rock advenced bk014

Zasilacz BeQujet PURE Power 700W  Silver 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wrzucić tu screena z oknem programu GPU-Z ?
PS Na forach jest sporo tematów o migającym na zielono ekranie w Mass Effect Andromeda. Niektórym pomogło ustawienie opci: "Użyj ustawień nvidia" w panelu sterowania nvidia w sekcji ustawień koloru lub granie w trybie okna bez ramki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...