Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chemikKKS

Chwilowe freezy komputera

Polecane posty

Cześć,

od dłuższego czasu mam problem z komputerem. Trudno powiedziec kiedy zaczął się problem. W każdym razie jakis czas po instalacji windowsa 10 komputer zaczął łapać bluescreeny kilka razy dziennie, czasem przez caly dzien nic, a czasem co 5 min/przy uruchamianiu. Uznałem,że to niestabilnosc 10tki, więc zainstalowałem windowsa 7. Od tego czasu problem się teoretycznie uspokoił, PC sie już nie wyłącza, natomiast teraz często zalicza 1-3 sekundowe freezy, zwykle gdy mam odpaloną jakąs grę(najczęsciej jest to footballmanager, bo nie mam w nim za duzo dzwieku) razem  z youtubem. Wszystko wtedy ścina na tą chwilę(włącznie z dżwiękiem, wtedy słychac taki typowy zapętlony dzwiek) i zaraz wsyzstko działa dalej. tak jak poprzednio problem raz sie nie pojawia przez kilka dni, a raz zacina tak, że nie da się nic obejrzec. Sądziłem, że to uszkodzony ram, więc zrobiłem memtest, faktycznie jedna kość była walnięta, dzisiaj przyszły do mnie nowe kości i liczyłem,że to rozwiąże problem, ale niestety, nadal to samo. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być w takim wypadku? Windowsy oba są oryginalne, reinstal nie pomagał, kości ram nowe, nie przegrzewa się, test dysków nie pokazał błędów. Komputer też stary nie jest, bo z czerwca 2015. 

Konfiguracja:

Windows 7 64-bit

 

Karta sieciowa TP-LINK WN851N

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...