Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geralt456

Problem z Instalacja Sterowników Nividia Brak Odpowiedzi

Polecane posty

Przez Strone Producenta GeForce Experience nie mam próbowałem Instalacji i mam tak samo Brak odpowiedzi ;/ Prosze o Pomoc Sysstem to Windows 7 64 Bity.  Myslalem tez nad usunieciem sterowników  jakims programem ale, boje sie ze jak usune to Nie bede  mógł, żadnych zainstalowac i grać ;/ a Formatu nie chce robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości. - MD

Model to GTX 1060 6GB RAM GYGABAYTE   i tak chce zainstalowac te  390.77 pobierałem ze strony Nivida ale jak pisałem przy Licencji albo przy wyborze Instalacji Ekspresowej bądz  Niestandardowej Zawiesza sie i pisze Brak Odpowedzi ;/ równiez  GeForce Experience nie moge zainstalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stara  bodajze z Listopada  2017 roku  Wersja to jest ta  23.21.13.8831 

21 minut temu, Bobi-wan Kenobi napisał:

Jakiej wersji używasz obecnie?

Mam starą bodajze z Listopada  2017 roku  Wersja to jest ta  23.21.13.8831  mam włąsnie spadki FPS możliwe wlasnie przez Stare Sterowniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować tą samą wersję sterownika, którą masz wybierając instalację zaawansowaną i zaznaczając pole czysta instalacja. Również nie zaszkodzi wejść w panel sterowania nVidia i przywrócić ustawienia domyślne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sevard napisał:

Nie wpadłeś na pomysł, że informacja, że inne programy zachowują się podobnie może być przydatna?

Na początek S.M.A.R.T. dysku poproszę.

Dnia 2.02.2018 o 12:36, geralt456 napisał:

Tak i nadal nic co smieszne mam tak samo z UTorentem czy Skaypem Brak odpowiedzi nawet Skanowałem antywirrusem i nie mam nic nwm co robic.

Prosze Skan Dysku Smart 

skan.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze reszta  Co to moze byc ?    myslalem tez ze to moze winna najnowszej aktualizacji do Intenretu Expolret 11  bo pobralem ja w Grudni i wtedy wlasnei sterowniki nie chcialy  dzialac czy moze to cos innego 

678.png

PS: Wrzucam tez z dzienika zdarzen  m

dzienik 1.png

dzienik 1.png

aplikacja 3.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jeszcze paru rzeczy ze S.M.A.R.T.u (między B8, a BF jeszcze coś powinno być).

W każdym bądź razie z tego co już widać - w polu C7 jest dosyć wysoka wartość RAW. To oznacza błędy w transferze między dyskiem, a kontrolerem. Wymień kabel SATA na nowy i zobacz, czy coś się zmieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2018 o 10:46, Sevard napisał:

Brakuje jeszcze paru rzeczy ze S.M.A.R.T.u (między B8, a BF jeszcze coś powinno być).

W każdym bądź razie z tego co już widać - w polu C7 jest dosyć wysoka wartość RAW. To oznacza błędy w transferze między dyskiem, a kontrolerem. Wymień kabel SATA na nowy i zobacz, czy coś się zmieni.

Wymiana kabla nie pomogła reszta z SMART To 100 albo 88 jeszcze jakies  rady .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...