Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justi4351

CD-Action 03/2018

Polecane posty

A podałbyś mi ? Bo nwm czy kupować teraz czy odłożyć na kolejne wydanie, bo aktualnie mam ograniczony budżet na takie zakupy :P Chodzi mi o pełne wersje oczywiście. A jeżeli nie chcesz zdradzać to chociaż powiedz ile będzie pełnych wersji i powiedz czy są to twoim zdaniem lepsze tytuły od tych w aktualnym piśmie :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę, że są tu jedyne cebulaki w swoim rodzaju, bo nawet nie potrafią pomóc nowej osobie na forum. Nwm nawet po co takiemu Smugglerowi moderator skoro w sumie wyśmiewa osobę która o coś pyta, zamiast odpowiedzieć. Moderator jest po to żeby pomagać. Jak się nie powinno pisać postów na taki temat, bo nikt nie może zdradzić mi takich informacji, to mi o tym powiedz i zamknij, albo usuń post i po sprawie... Czasami nie rozumiem ludzi. Ktoś szuka pomocy a ci go wyśmiewają i olewają zamiast wypełniać swoją rolę na forum :/ Ehh..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co bedzie w nastepnym numerze pozostaje slodka tajemnica redakcji pisma do czasu opublikowania przeciekow na stronie glownej/ujawnieniu pelnej zawartosci nowego pisma. I uwierz mi, ze nawet wrozka Ci nie powie wczesniej, jakie beda pelne wersje gier. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2018 o 21:52, Tesu napisał:

To co bedzie w nastepnym numerze pozostaje slodka tajemnica redakcji pisma do czasu opublikowania przeciekow na stronie glownej/ujawnieniu pelnej zawartosci nowego pisma. I uwierz mi, ze nawet wrozka Ci nie powie wczesniej, jakie beda pelne wersje gier. ;)

Znalazł się jedyny, normalny człowiek który potrafi odpowiedzieć po ludzku drugiemu człowiekowi. Dziękuje Ci bardzo, już będe wiedzieć ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...