Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sharkooo

Rozwiązany: BRAK WEJŚCIA VIDEO

Polecane posty

Witam mam pewien problem, na samym początku zaznaczam, że jestem strasznie cienki w sprawach cześci komputerow / biosa itd, więc jesli ktos zechce pomoc to proszę o tlumaczenie wszystkiego. Dziękuje. Problemem jest to, że podczas uruchamiania monitora wyskakuje napisa BRAK WEJŚCIA VIDEO a po kilku sekundach zostaje w trybie uśpienia. Jakimś dziwnym trafem mając remont pokoju wszystko działało, gdy podpiąłem komputer na nowo, chcialem zagrac sobie w gre, no to odpalilem cs'a i patrze a tam 30 fps, no to wchodze w panel sterowania nvidia a tam blad " Uzytkownik nie korzysta obecnie z monitora podlaczonego do karty graficznej NVIDIA " wiec zadzwonilem do kuzyna informatyka i mi naprawil monitor i PANEL NVIDI ( chciałbym zaznaczyć, ze omylkowo podlaczylem monitor do karty intela ) . Dzis zobaczylem, ze kabel od monitora jest poluzowany wiec go odpialem i podlaczylem na nowo ( tez do karty intela - wiem jestem glupi), i ukazal mi się napis BRAK WEJSCIA VIDEO, nie wiem co robic, kuzyn wyjechal na miesiac i nie wiem co juz robic. Zaznaczam ze jak podlaczam monitor do komputera kablem HDMI to wszystko dziala, tylko  scina gry/filmy. Proszę o pomoc i tlumaczenie wszystkiego po kolei :)  DODAJE, że kuzyn robil cos w biosie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor : Intel Core i5 4460 3.20 GHz

8GB RAM

Karta graficzna : NVIDIA GeForce 750 Ti

Monitor : Philips 223v7qhab/00

Jeśli coś jeszcze trzeba to prosze pisac, ale jak wyzej napisalem kuzyn cos tam robil w biosie, rozebral tylko komputer i zobaczyl czy karta chodzi.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel VGA lub też złącze karty graficznej mogą być "walnięte", albo przyczyna może być inna - koszule możliwości jest sporo.

1. Jaką masz płytę główną?

2. Ten kabel HDMI (z którym ponoć działa) podłączyłeś do karty graficznej czy też płyty głównej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...