Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PeterCD44

Dziwne problemy z niektórymi grami po aktualizacji windowsa 10

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów, tym razem spotkał mnie problem dość tajemniczy.

Zaczęło się od aktualizacji windowsa 10, jakiś tydzień temu z kawałkiem. Z początku wszystko ok, choć jakoś ta aktualizacja siermiężnie szła, ale pomyślałem, że to może coś z dyskiem i już od dłuższszego czasu mam na nim duże zużycie w menagerze zadań, ten problem jednak i tak mam w planach rozwiązać.

Co innego mnie jednak zdziwiło, zaczęło się od Day of Infamy: grając na niezmienianych ustawieniach w niektórych miejscach mi klatkował, nie miałem tak nigdy. Postanowiłem sprawdzić overwatcha: większe zdziwienie, nie uruchamia się i jest błąd o nieobsługiwanej karcie graficznej 0XE0070160... do tej pory chodził całkiem nieźle na średnich więc bardzo dziwne. Kolejna gra Heartstone, uruchamia się zminimalizowany nie da się "zmaxymalizować" - tak samo Wiedźmin 3, zaś Gwint uruchamia się w blackscreanem. Próbowałem użyć Blizzardowej aplikacji skanuj i napraw na OW bez zmian. Próbowałem aktualizować sterowniki do karty ręcznie, przez program jak i driverboosterem - bez zmian. Can you run it podaje mi np. że nie mam minimalnych wymagań na Overwatcha - też dziwne. Uruchomiałem Heroes of the Storm i zdawał się działać normalnie z 60 klatkami (włączyłem tryb na boty tylko na chwilę) jednak zdziwił mnie brak opcji zmiany rozdzielczości w opcjach .. Wszystkich innych gier narazie nie miałem czasu sprawdzić i też nie wiem czy ma to sens ..

Że tak to ujmę, nie wiem od jakiej strony się do tego w ogóle zabrać, dlatego robię ten post. Wcześniej stałem średnio z czasem a i nie od razu wykryłem sytuację, bo przeglądarka chodzi bez zmian. Załączam dxdiag, screena z menagera podczas uruchomienia Wiedźmina 3. Na bieżąco szukam informacji co i jak, ale pomyślałem, że jednak się poradzę bo w tych sprawach jednak mam dosyć podstawową wiedzę ;/. Bardzo liczę na waszą pomoc.

Witcher 3 patologiczne uruchamianie.png

DxDiag.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...