Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GD2kq

Karta graficzna "wyłącza się" przy obciąrzeniu

Polecane posty

Podczas włączania czegokolwiek co obciążałoby kartę graficzną (CS:GO, ESO, Heaven Benchmark) następuje czarny ekran, czasami karta graficzna włącza wentylator na maxa (bo nie zdarza się to za każdym razem, czasami po prostu niema obrazu a wiatraki chodzą jak chodziły).  Raz na benchmarku wytrzymała z 30 sekund, a potem to samo.  Wątpię, by miało to coś wspólnego z zasilaczem, gdyż mój ma moc 600 W. Przeinstalowywałem już sterowniki 2 razy, nic to nie dało. Jakieś sugestie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, yojc napisał:

Kalkulatory zawsze mocno zawyżają pobór mocy. Oczywiście zawsze jest taka możliwość, że zasilacz jest zwyczajnie niesprawny.

Dziwne jest właśnie to, że na pulpicie, przeglądarce i jak ostatnio sprawdzałem w wowie (nie jest on zbyt wymagający) nie wyrzuca, wszystko jest ok. Ale przy takim Heaven Benchmark z ustawieniami na High po kilku/kilkunastu sekundach wyrzuca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GD2kq napisał:

Dziwne jest właśnie to, że na pulpicie, przeglądarce i jak ostatnio sprawdzałem w wowie (nie jest on zbyt wymagający) nie wyrzuca, wszystko jest ok.

To raczej dziwne nie jest. ;) Sprzęt dostaje wyższe obciążenie i któryś z elementów "nie wyrabia". Jak już wcześniej sugerowano, pewnie jest to wina zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...