Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeMola

Uszkodzony komputer. Powyginane piny na płycie.

Polecane posty

Witam. Otóż mój problem prezentuje się następująco. Złożyłem własny komputer około 8 miesięcy temu i od jakiś paru dni występowały z nim problemy. Wywalał błędy Driver irql less or equal w zwiazku z plikem Usbxhci.sys. Działy się anomalie w których wszystkie porty USB, LAN etc automatycznie mi się rozłączały i łączyły i tak non stop. Wyskakiwały bluescreeny po ruchu myszką. Moj sprzęt to:

Mb: Z270 MSI tomahawk

Cpu: i5 7600k + Fortis 3

Gpu: 480rx msi gaming x 8 gb

Psu: Thermaltake Smart SE 530W

Problemy wystepowaly rowniez po formacie ktory zrobilem i tak ledwo, bo w biosie i w trakcie instalacji rowniez wystepowaly problemy. Czyli automatycznie zalozylem ze jest to wina sprzetowa. Sprawdzalem czy aby ram nie jest uszkodzony kosc po kosci w kazdym slocie. Po dluzszym czasie poddalem sie i rozlozylem PC aby sprawdzic szczegoly. Ku mojemu zaskoczeniu po zdjeciu procesora, moim oczom ukazaly sie powyginane piny na plycie. Jakim cudem mogly sie one wygiac? Komputer byl skladany raz i chodzil absolutnie bezproblemowo przez dlugi czas, a przy wygietych raczej by nie chodzil. I tutaj moje pytanie. Czy wygiete piny na plycie moga spowodowac ze przy probie rozruchu pc, nie bedzie absolutnie zadnej reakcji przy probie wlaczenia komputera? Juz sam nie wiem co mam na ten temat sadzic. Z gory dzieki za jakakolwiek pomoc w tej sprawie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...