Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Immi

Rozwiązany: Błąd zatrzymania 0xc000021a - i tak w nieskończość, komputer nie reaguje

Polecane posty

Dzień dobry

Zwracam się z prośbą o pomoc. Od wczoraj laptop ześwirował, przy próbie uruchomienia włącza się niebieski ekran ze smutną buźką i błędem zatrzymania 0xc000021a, wymuszenie automatycznej naprawy nie reaguje. Chcąc zrobić reinstal windowsa (na laptopie mam win10) zgrałem na dysk USB obraz płyty za pomocą MultiTools, lecz po podłączeniu pendrive laptop też nie reaguje - nie mogę przeinstalować systemu. Próbowałem wejść w tryb awaryjny na kilka sposób - również nie mogłem tego zrobić. "Drastyczne" wyłączanie komputera poprzez zabawę z przyciskiem "power" lub wyciąganie baterii też nic nie zmienia.
Przewaliłem mnóstwo wątków w internecie, ale albo były tak napisane, że nic nie rozumiem z nich, albo trzeba coś zrobić z poziomu odpalonego komputera (pulpitu) albo z BIOSu, czego z wyżej wymienionych powodów nie jestem w stanie zrealizować. 
Co mogę jeszcze zrobić? 

PS jestem informatycznym głąbem, więc proszę o stosowanie prostego języka :) 

Jeśli trzeba formatować dysk/reinstalować coś/pozbywać się wszystkich plików, to bardzo chętnie, nawet, jak mam wszystkie dane stracić. Tylko jak to zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up
Avast, ale to nie była wina programu
@
Temat do zamknięcia, poradziłem sobie. Głupi ja zapomniał o czymś tak prostym, jak recovery key :D totalny format działał. Gdzieś czytałem, że błąd o tym numerze oznacza rozwalony dysk twardy - dementuję to, gdyby ktoś tu trafił z szukajki. Po prostu pliki windowsowe się sypnęły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...