Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BigOne

Nowy pc się nie uruchamia.

Polecane posty

Witajcie, przeczytałem temat o składaniu pc. I nie skorzystałem z porad, ale idę spać i może wasza wiedza oszczędzi mi czasu. Kupiłem nowy pc na części w morele. Złożyłem go i nie uruchamia się. Podłączyłem zasilacz naciskam power. I wszystko na ułamek sekundy dosłownie zaczyna działać.  Miga biała dioda na płycie, wiatraczki zaczynają się kręcić i nic. Wiatraczki próbują się kręcić, dosłownie drgają, światło na obudowie miga. Naciskam power i nic. Dalej się to dzieje. Po wyłączeniu i włączeniu zasilacza nie chce się wg wlaczyc. Zero reakcji, po wyjęciu grafiki i włożeniu wyłożeniu zasilania do płyty głównej i naciśnięciu powera jest już samo pojedyncze drgnięcie i migniecie. Kolejne naciskania power nic nie dają. Trzeba wylaczyc zasilacz i poczekac, aby znowu drgnelo wszystko na sekundę. Co może byc problemem? Macie jakieś pomysły?  

Ps. Później też parę rzeczy odlaczylem więc pewnie dlatego jest pojedyncze "drgnięcie"

Teraz się dowiedziałem, miga dioda od CPU. Tj. G4600. Ale co niby złego mogłoby się z tym stać???

Edit. Po włożeniu drucika w odpowiednie piny zasilacz się nie uruchamiał, więc pewnie to on był przyczyną, został oddany na gwarancje. Do czasu otrzymania nowego, temat do zamknięcia.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...