Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wexor22222

Dlaczego mam tak wysoki ping?

Polecane posty

Cześć, od jakiegoś tygodnia mam bardzo wysoki ping bez przyczyny, gram w CS:GO i LoLa aktualnie to są jedyne gry w jakie gram, mam pytanie dlaczego mam tak wysoki ping? Tydzień temu wszystko było okej, miałem standardowo 30-80ms ciągłe, po czym internet zaczął wariować, wchodziłem do Lola i po 5 minutach miałem 100ms po kolejnych 5 miałem już 300 a w 20 minucie miałem nawet 500-20000ms, nie wiem dlaczego, próbowałem wszystkiego, wyłączałem wszystkie programy które zżerały internet, wyłączałem Wifi w telu, Ipadzie, robiłem wszystko co uważałem za pomocne. W cs'sie jest tak samo, przez połowę meczu miałem normalny ping, po czym zaczął skakać bez powodu, jedyne co miał odpalone to Discord, Steam i Counter Strike. I to wszystko, Internet mam radiowy, bo to jedyny jaki mogę mieć. Nie wiem dlaczego tak jest, ping zawsze miałem dobry, gdy korzystam z przeglądarki wszystko jest pięknie, ładnie strony ładują się ok.2 sek. Tylko kiedy mam jakąś grę włączoną mam taki ping. Wątpię aby były to wirusy, ponieważ rzadko wchodzę na niezabezpieczone strony, a mój brat który jest akurat osobą dorosłą i znającą się na dosłownie wszystkim (też gra w lola) ma taki sam ping, zastanawiałem się nad formatem ale pomyślałem że skoro mój brat ma taki sam problem a on jest osobą która sprawdza swoje pliki co tydzień i często mi wirusy usuwał to on tego nie może mieć. Proszę pomóżcie 

Bez tytułuddd.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...