Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozart

Co sądzicie o okładkach CDA?

Polecane posty

Pozwól że odniose się do okładki numeru 13 :) Na jego podstawie można stwierdzić że okładki są dopasowane pod tradycję .. np. Boże Narodzenie (jakieś czapki mikołaja itd. :wink: ) Okładki są naprawdę spoko ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Phantom Renegade

Jak dla mnie okladki CDA są zaje***** i nie trzeba nic w nich zmieniać.Tak i te czapeczki na glowac rożnych postaci z gier też fajnie wyglądają.:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny watek do zamkniecia. Raczej nic ciekawego nie wydumacie, zatem pozostaje tylko teraz czekac na S, by ten dokonal rzeczy, mozna powiedziec, z jednej strony zrozumialej, z drugiej zas calkowicie okrutnej. Utnie watkowi glowe. ^^ [dyby?]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzio, trzeba odreagowac i zemscic sie na pewnych przykrych sytuacjach, ktore dopadly mnie dosc niedawno. No i - najwazniejsze! - za malo prezentow pod choinke, to niewybaczalne. Dostac tylko biedna Roteiro 2004, co za skandal! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiger #M

A mi się właśnie okładka XIII nie podobała :x

Najlepsza okładka to była....hmmmmmm.....heheheeeeeee... jak jeszcze z Larą dawali co roku na styczeń :P no ale czasy sięzmieniają (i lara też...)

No i jeszcze spoko była okładka ze stycznia 2002 (ta okładka z rendgenem czaski predatora)

Ale tak pozatym to CDA raczej ma lepsze okładki niż gorsze :wink: Więc mam nadzieję że ta z nr XIII była tylko tak przypadkiem i się więcej nie powtórzy coś podobnego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzio, trzeba odreagowac i zemscic sie na pewnych przykrych sytuacjach, ktore dopadly mnie dosc niedawno. No i - najwazniejsze! - za malo prezentow pod choinke, to niewybaczalne.
A było chuliganić i być niegrzecznym? Mikołaj wszystko widział...:P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy mnie w depresje wpędzacie :( i to w Święta :( SLY twierdzi, że temat jest "be" and so the great off-topic begins.

SLY, ja Ci tego statusu moderatora życzę :) ale póki co "daj mi pracować" :P Temat nie jest sprzeczny z regulaminem i na razie ( :twisted: ) nie ma podstaw by go zamknąć. A czy jest skazany na statsowanie - to yjdzie w praniu. Poza tym miałoby to swoje dobre strony - więcej statsów = więcej ostrzeżeń <demoniczny śmiech>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładki w CDA świetne pamiętam jeszcze kiedyś tak było że chyba przez 3 lata (albo 2 sam nie wiem) w Styczniowym numerze na okładce była Lafa Croft. Jak na mój gust dobrze ze z tego zrezygnowano :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat lekko naciągany, ale jak sie już wypowiadam to powiem co myśle o okładkach. Moim zdaniem okładki powinny być w stylu gazet tylko dla drosłych. Jakaś ładna pani powinna zapraszać nas swoim wzrokiem by otworzyć tą gazete (czasopismo). Kogo by tam interesował jakiś koleś z karabinem. LEpsza jest ładna pani i taką bym chciał zobaczyć kiedyś na okładce CDA :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem okładki powinny być w stylu gazet tylko dla drosłych. Jakaś ładna pani powinna zapraszać nas swoim wzrokiem by otworzyć tą gazete (czasopismo). Kogo by tam interesował jakiś koleś z karabinem. LEpsza jest ładna pani i taką bym chciał zobaczyć kiedyś na okładce CDA :D

I nie tylko ty :lol: , a sprzedaż pisma wzrosłaby o 100% :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

A mi się nie podobają okładki w stylu - 100%-owe zerżnięcie okładki jakiejś gry - oczywiście jest już coraz lepiej - ale fajnie by było gdyby graficy popisali się odrobiną inwencji - i potworzyli jakieś miksy znanych postaci/miejsc - lub też coś CDA-podobnego (np. dajcie w numerze 100-ym postać z loga CDA w jakiejś innej porze/lub ze zwariowaną twarzą :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podobaj? okładki w stylu - 100%-owe zerżnięcie okładki jakiej? gry - oczywi?cie jest już coraz lepiej - ale fajnie by było gdyby graficy popisali się odrobin? inwencji - i potworzyli jakie? miksy znanych postaci/miejsc - lub też co? CDA-podobnego (np. dajcie w numerze 100-ym postać z loga CDA w jakiej? innej porze/lub ze zwariowan? twarz? :) )

To nie jest takie proste, bo firmy bardzo nie lubia, jak sie miesza artworki, miksuje, deformuje itd. Zwykle trzeba cos takiego poslac do zatwierdzenia, czesto sa potem marudzenia ze strony tworcow itp. Ale staraymy sie zawsze by na naszych okladkach nie bylo po prostu "copy & insert" z jakiegos presspacka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka w numerze XIII zwyczajnie nie podobała mi się - taka jaka? zbyt komiksowa była. ;-) Za to najfajniejsza okładka była IMHO w 07/98 z Gecko! Pamięta kto? ten numer? W ogóle extra to był nr, z tego co pamiętam (Timeshock!).

Ja pamietam, bo sam zaproponowalem ten art na okladke :).

A okladka w XIII MIALA byc komiksowa - wlasnie z uwagi na gre XIII, ktora idealnie siedziala na okladce nr XIII. Czyz nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...