Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Henrilloyd

Komputery sie restartuja dziwna sprawa

Polecane posty

Na poczatek witam wszystkich. Jesli wybralem zly dzial to przepraszam i prosze o przeniesienie. Ogolnie mam super dziwna sytuacje. Komputer zaczal mi sie restartowac co chwile ,rok temu wtedy mialem zasilacz corsair ax 860. Zanioslem do serwisu powiedziano mi ze to wina zasilacza. Kupilem nowy od cooler master g750 wkrecilem na drugi dzien to samo,zanioslem na gwarancji. Dostalem nowy i sluzyl mi az do przedwczoraj kiedy to szalone restarty powrocily. 

Moj sprzet: 

Plyta asus rampage 3 gene

i7 965 extreme

Zasilacz coolermaster g750 

Gtx 1060 6gb 

8gb ram 2133 ddr3 corsair dominator platinum

Dysk sata 1tb

Chlodzenie procka corsair h105

I teraz cos co mnie osobiscie zdziwilo tak ze nie wierze do teraz. Mam w domu jakies inne graty wiec postanowilem zlozyc nowego kompa i przetestowac ktora czesc szwankuje. A wiec wsadzilem:

nowa plyte EVGAPure Black X58 

Nowy procesor xeon 5650

Nowy zasilacz corsair vs450

Nowe ramy hyperx ddr3 1600mh

chlodzenie to samo

Dysk ten sam

Grafa ta sama

Myslalem ze problemem jest plyta glowna, zasilacz albo procesor. Wiec bylem przekonany ze jak wsadze te nowe czesci to problem zniknie ale nie!

Komp dalej sie restartuje w roznych momentach czasami juz w biosie na starcie, czasami kiedy odpalam gre a niekiedy poprostu na pulpicie. Odpalalem komputer bez karty graf. dalej sie restartuje, podmienialem listwy zasilajace, probowalem bezposrednio z gniazdka,zmienialem kabel zasilajacy. Byc moze ten vs450 jest za slaby do tego zestawu.  Tak czy siak zachowuje sie tak samo jak cooler master g750. Tego coolermastera oddalem wczoraj na gwarancji zobaczymy co powiedza. Moze mam jakies zwarcie w gniazdku ,nie mam pojecia prosze o pomoc!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...