Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JohnyGuliano

Windows 10 - Problem z usługą Update

Polecane posty

Hej. Tak jak w temacie: mam problem dotyczący Windows Update. Mianowicie, choć mogę używać internetu, wchodzić na strony itd, to w ustawieniach w Windowsie pokazuje mi brak aktywnej sieci, a przy karcie Ethernet mam oznaczenie "Ograniczony" albo "Brak internetu" (znikła mi zresztą także ikonka sieci z paska zadań i nie mogę jej przywrócić). Co ciekawe w tym samym czasie zepsuł mi się GeForce Experience (nie mogę go włączyć, a aktualizacja sterownika karty graficznej też w niczym mu nie pomogła). Z tego co wyczytałem na necie ten problem z siecią może mieć związek z jakimś dziwnym błędem Windows Update (opis błędu i fotka w załączniku). W skrócie: Windows Update nie może znaleźć aktualizacji ani się zaktualizować. Próbowałem już wszystkich sposobów z pomocy technicznej Microsoftu (narzędzie do rozwiązywania problemów z Windows Update, polecenie dism, odinstalowanie sterowników do karty sieciowej, reset sieci, ściągnięcie update'a i ręczna instalacja). Nie wiem, czy to jakiś wirus, czy po prostu coś się pochrzaniło w plikach systemowych. Mój system to Windows 10 Pro. Bardzo proszę o pomoc.

dec67ab1%2d33ad%2d49c6%2da8a3%2d2f26fee09a28.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...