Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marchalt

Maple Story

Polecane posty

Witam, mam pewien problem, a raczej coś mi nie pasuje.

Chodzi o grę MMO, Maple Story (pewnie mało osób wie, o czym mówię, ale może jednak ktoś mi pomoże).

Nie miałem przez długi czas neta, to i grę musiałem odstawić. Teraz już wszystko OK, to i Mapla chciałem ściągać. Tylko, że mam konto na Maple Global. Wchodzę na www.nexon.net, próbuję pobrać clienta, i zamiast okienka, że czeka mnie 4h pobierania, błyskiem ściąga się "Maple Downloader". No nic, myślę, że zrobili jakiegoś "pobieracza". Odpalam, jakże się zdziwiłem i wystraszyłem, kiedy PODMIENIŁ MI PLIKI SYSTEMOWE! Dodatkowo ściaga jakoś dziwnie. Mam neta 512kbs, transfer to ZAWSZE 60-70KB, a tutaj skacze, jak oszalały. raz jest 30kb/s, a za chwilę 80kb/s... I pobiera się jakoś dziwnie, bo liczba ściągniętych kilobajtów odświeża się co jakieś 2 minuty... I mimo, że transfer jest z reguły dość dobry, to dane wchodzą "wolniej", niż powinny... I nie wiem czemu, w ogóle jakoś to dziwnie wygląda. Np. zamiast 1,04GB, jest napisane "1,044MB". Sugerowałoby, że plik zajmuje nieco ponad 1MB? Tak samo z pobranymi kilobajtami, transfer średnio jakieś 55-60KB, a co minutę-dwie, odświeża mi się z np. 4,576 do 5,347KB.

Wygląda toto tak:

2q2n8z6.jpg

To normalne z tym downloaderem, czy to może jakiś wirus i mam robić reinstalkę? Oczywiście nie dościągałem Mapla do końca, tylko wywaliłem tego downloadera w cholerę. Jak ktoś napisze, że tak powinno być to dopiero ściągnę ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też próbowałem grac na Globalu i podobna przypadłóśc. Kolega który się troche zna na tej gierce powiedział mi że tylko mieszkańcy ameryki mogą grac. Nie wiem czemu ale tak jest. Ja ci radze grac w Maple Europe jeśli chcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...